Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem esik szó a sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem esik szó a sok golddigger férfiről? Fáj az igazság?


#golddigger férfi #goldder fiú #haszonleső férfiak
2022. febr. 6. 17:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Nem néztem meg a videót,de ismerek 2-3 ilyen 40+-os faszit én is :D hát vicces. Férfinak nem nevezném semmiképpen az ilyeneket. Engem már az is frusztrálna,ha az asszony többet keresne nálam.Nade hogy ő tartson el... felakasztanám magam inkább.
2022. febr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%
mert jóval kevesebben vannak
2022. febr. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%
Pedig a nőket az nem szokta zavarni, ha őket tartják, meg fizetnek nekik mindent is, de ők kijelentik, h ők aztán senkit se tartanak el. Csak úgy kell nekik az egyenjogúság, ahogy nekik èppen jó, de nem mindenben.
2022. febr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%
Pedig rengeteg ilyen van. Van aki a lány/lány családja pénze miatt kezd a lánnyal. De szerintem valahol az is az, amikor a lány tudását használja ki, mert mondjuk a csaj jogász, rendőr, vagy hasonló. És persze az is haszonlesés valahol, ha trófeafeleség kell a pasinak, mert jól hangzik egy bálon, vagy megbeszélésen, vagy akár politikai ambíciók esetén, hogy a csaja egy ismert modell, vagy élsportoló, vagy TV-s.
2022. febr. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

" de ők kijelentik, h ők aztán senkit se tartanak el."


Hát nem is fogok. Nyilván más egy hosszú kapcsolatban egy átmeneti állapot, mint eleve úgy kezdeni bele. AMúgy a férfiaknak sem kéne, csak fontosabb nekik a pina, és így akarnak sokkal jobb nőt venni, mint amire egyébként szert tehetnének. A sok kiöregedett kanos úriember lenne a legjobban kiakadva, ha holnaptól nem lennének olyan nők, akiknek kell a pénzük.

2022. febr. 6. 18:00
 6/13 anonim ***** válasza:
19%
De akkor te se várd el h a lábad közére hivatkozva eltartsanak, ha te se akarsz mást eltartani. Meg a tiednél több pènz és a neked való állandó fizetgestest se várd el.
2022. febr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Az apám ilyen. Munka nélkül volt, de olyan céljai voltak, ami nagyon sok pénzbe kerül és ami mellett nem is lehet dolgozni. Keresett ehhez több nőt is. Egy is elég lett volna, csak az első 4 év után kidobta, a második is megunta volna, de apám 2 éven belül elérte a nyugdíjas kort és így már nem volt ingyenélő.

Amikor épp nem a barátnőivel tartatta el magát, akkor rajtam élősködött. Közel 10 éven át nem dolgozott.


Engem is mindig olyan férfiak találtak meg, akiknek a lakhatása nem volt megoldott. Mivel én örököltem a házamat, a kapcsolataimban a pasik költöznek hozzám és soha nem tudhattam, hogy a házam miatt vannak velem vagy miattam. De volt ezer jele annak, hogy nem szerelemből vannak velem.

2022. febr. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is vannak ilyen férfiak a családban, tesóm is hasonló. Az az igazság, hogy a magyar férfiak jó része úgy vélekedik an őkről, hogy "csak a pénz kell nekik", miközben én azt látoma környezetemben, hogy a magyar nők jó része szarér-hugyért dolgozza ki a belét, aztán megy haza kiszolgálni a férfi családtagjait, a férjét, a gyerekeit. És aztán megkapja (mint anyám a nyomorék, élősködő bátyámtól, mert nem ment ki neki a boltba valamiért), hogy lusta, ha valamit nem tesz meg.
2022. febr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 peca1000 ***** válasza:
49%

Én is az asszonynál lakok.


Valahol kell :)


De ém dolgozok is, megosszuk a költségeket, házimunkát stb.

2022. febr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Exem (40+) volt ilyen.

Eleinte dolgozott, egyebkent jol fizeto szakmaja van, csak nyilvan a melo is kemeny. Aztan eloallt a nagy vallalkozo otleteivel, amihez persze penz kell, hat mondom akkor csinald. Fel is mondott, majd fel evet hereverezett itthon (az en alberletembe koltozott be, hat biztos hogy soha tobbet senkit nem engedek igy becuccolni magamhoz) ugy, hogy semmit nem kezdett el intezni a csodalatos vallalkozasahoz. A penze meg elfogyott, egyszercsak azon kaptam magamat, hogy mindent, rezsit, kajat egyedul fizetek. Mikor kiboritottam a bilit, elment immel-ammal dolgozni, aztan valahogy mindig elkuldtek probaido lejarta elott. Akkor a keresett penzbol azert rogton lett uj videokartya meg nagy teve. Aztan megint faxveres honapokig, ilyeneket persze be birt kerdezni, hogy nem fizetek-e elo jobb netre, mert akkor jobban tudna LoLozni (a krva nenikejet, azt).

Nyilvan ugy volt vele, hogy ha az en fizumbol (5-600 ezer, de sok rezsivel, mert szolgaltato vagyok) is elvagyunk, o minek torje magat.

Alig birtam kitenni, es teljesen ramentek az idegeim a dologra. Persze mai napig hivogat hogy szeret es fogadjam vissza 🙄

2022. febr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!