Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mi az igazság? Ha párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi az igazság? Ha párt akarok magamnak akkor keresni kell vagy majd jön magától a megfelelő időben?

Figyelt kérdés
Akárhányszor kerestem vagy ismerkedtem neten, mindig valaki idiótaba botlottam bele.. Sokszor volt ilyen és úgy érzem nincs értelme keresni, majd a megfelelő időben a megfelelő helyen egymásra találunk. Igazam van vagy nincs? Ti hogy találtátok meg életetek párját? 25N
2020. ápr. 13. 14:14
1 2
 1/12 Noren1989 ***** válasza:
100%

Életem párjait akkor találtam meg, mikor istenesen beleszartam mindenbe és eleresztettem azt a gröcsöt, feszültséget, amit maga a társkeresés okoz.


Ettől függetlenül, 30as férfiként elkezdtem azt érezni, hogy kifutóban vagyok az időből is, látszik is rajtam, hogy öregszem, szóval át kell állnom arra, hogy tegyek is érte.


Neked max megfelelően kell szűrnöd a jelentkezőket.

2020. ápr. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Nyitottnak kell lenni, de nem kajtatni utána. Minden helyzetben ott a lehetőség, ezt kell szem előtt tartani
2020. ápr. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Jó az is igaz hogy enis rosszul választottam régen de azóta voltam pszichológusnal, ahol kiderult az oka ennek.. Nem volt olyan sok jelentkező kB 5, de mind hülye volt..
2020. ápr. 13. 14:17
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Szintén nőként, amíg elfogadtam egy csomó randimeghívást, és aktívan ismerkedem, addig nem sikerült. Sokáig voltam egyedülálló es szűz, pedog a külsőm is rendben van, es elviselhetetlen/buta sem vagyok. Mikor belefáradtam és leálltam vele, 3-4 hónap után belebotlottam a nagy Ő-be :)
2020. ápr. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
*ismerkedtem *pedig
2020. ápr. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Nő vagy, elég csak várnod és válogatni.
2020. ápr. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ez csak úgy működik, hogy találkoztok valahol, spontán alakul. Szerencse kérdése, jókor kell lenni jó helyen, sors, ki minek tekinti. Erőltetni, célzottan keresni nem lehet, mert abból jó eséllyel az lesz, amit említettél, hogy csak begyűjtöd a random nem neked valókat.

Ugyanakkor érdemes azt is belátni és elfogadni, hogy nem mindenkinek jön össze...

2020. ápr. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Én (még) nem találtam meg életem párját. Nem értem, miért kellene lennie egy darab igaz útnak, hogy hogy találj magadhoz nagyban illő párt. Szerintem ez hülyeség, nincs egy igazság. Próbálkozni lehet ezer úton, vagy elengedni egy ideig a témát. Egyik sem igazság, csak egy aktuális viselkedési mód, ami épp véletlenül sikerre vezet, vagy nem. Az biztos, hogy a rágörcsölést látja a másik fél, és nem vonzó neki.
2020. ápr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%

véleményem szerint....


Ha semmit nem teszel akkor nem is lesz lehetőséged megismerni senkit!


Ha csak sík látókörrel elmész dolgozni és haza, nincs kikapcsolódásod, nem jársz el otthonról sehová csak vásárolni, és nem vagy emberek között, sőt neten sem ismerkedsz akkor várhatod mert bazira nem fog jönni senki sem.


Egy minimális lehetőséget meg kell teremteni arra, hogy úgymond megtaláljanak!


Ha nincs hol megtaláljanak az emberek akkor nem lesz senkid.

2020. ápr. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%

5 éve voltam fent egy társkeresőn, már nem is jártam fel minden héten, csak pár hetente, blogokat olvasni, nem is leveleztem senkivel. Lemondtam a kapcsolatról.

A férjem meg regisztrált, azon a héten rám írt, 2 hónap múlva találkozzunk, 1 évre rá megkért.

Szóval nekem csak úgy jött, mikor már nem számítottam rá, ő meg tett érte. Nincs egy örök recept sajnos.

2020. ápr. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!