Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A sportolókat menyire szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sportolókat menyire szeretik a nők ?

Figyelt kérdés
Most nem az ilyen minden nap lejárok a kondiba emberekre gondolok hanem akik hivatás szerűen fő állásban sportolnak.

2022. febr. 4. 17:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Barátnőim szeretik őket, engem nem vonzanak. Viszont a kézilabdás/úszó lányok igen valamiért.
2022. febr. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha engem kérdezel nőként pl. sport valogatja. Ha valamilyen sport nem erdekli a nőt, akkor nyilvan a sportolorol se fog tudni semmit. Gyerekkoromba en is sportoltam versenyre is jartunk bar ez inkabb harcmuveszeti sportag volt, de nem hivatasszeruen csinaltam magyaran nem kaptunk penzt erte, csak egy klub tagja voltam. A versenyeket nem szerettem. Volt hogy az edzom tudta nelkul sutyiba osszecimbiztem az ellenféllel es kértem hogy kiméljen. Ha ma megtudna az akkori edzom valoszinuleg jot kacagna rajta. De azert raerzett, hogy utalok kümitezni, mert kesobb mar csak kataba inditott. Ez az elso versenyem miatt volt. Kis pottom kezdokent egy megyei versenyen inditottak, amire akkor buszke voltam, hogy vittek versenyre, de azert izgultam is, csak ott elkottyintottak kümite elott, hogy a taekwondos csaj megyei bajnok volt es tort mar bordat. En nem taekwondos voltam. Az egesz verseny alatt egy dolgot tettem igyekeztem ugy mozogni, hogy minel tavolabb legyek tole. Attol fuggetlenul hogy nyertem két érmet egy bronzot es egy arany érmet nem szálltam el magamtol. Igazabol miutan visszaneztuk videon a kata versenyt, még jokat kacagtam is es mondtam hogy szerintem a klub tarsam, aki ezustot nyert szebben katazott, es szerintem ő érdemli az aranyat. De a tobbiek meg azt mondtak hogy az en katam meg életszerűbb, aktív volt. Magyarán, hogy volt benne élet.


A masik sportnal viszont minden vagyam az volt gyerekkent, hogy hivatasos dijlovaglo legyek. Minden dijlovaglo versenyt gyerekkent neztem a tv-be es kedvencem a zenés kür volt es példaképem Dallos Gyula volt. Mindig azt gondoltam hogy de jó neki. Kb. tini voltam. Ma mar tudom, hogy a zenes kűr iszonyat nagy felkeszulest igenyel es a zenet is ugy kell a kűrhöz szerkeszteni ritmikailag is, hogy igazodjon a lo mozgasahoz. Azt a sportot sajna nem tudtam komolyabban uzni de aztan joval kesobb western szakag kezdett jobban erdekelni azon belul is a trail class es a western pleasure, de szemlélő maradtam es spelve elkezdett erdekelni a naturalhorsemanship is nagyon, de az mar gyerekkent is. Csak akkor meg nem tudtam hogy ez a neve, de ezt tartottam osztonosen termeszetesnek mielott tudtam volna rola. De egyik ezen sportban sem nagyon tudok sportolokat felsorolni, mert sportolo szemmel maga a verseny erdekelt a feladatok. Es nem figyeltem a versenyzoket es nem is ismertem nagy reszet. Magyaran nem a drukkolas volt elsodleges, hanem a szakmai dolgok megfigyelese.


De persze olyan sportba, ami nem hivatasszeruen erdekelt ott tudok neveket is es drukkoltam mar csapatoknak.


Ezeket a tapasztalatokat csak azert írtam le, hogy erthetobb legyen a valaszom, amit írni szeretnék. Szoval, mivel en mar gyerekkent valamilyen szinten bepillantast nyertem ezen vilagba igaz, hogy csak kisebb versenyeken vettem részt, es par nagyobb versenyen, illetve edzotaborokon, amikhez vizsgak is tarsultak. Így en nem ugy tekintek rajuk mint a rajongok. Szerintem ugyanolyan emberek a hivatasos sportolok is, csak kevesebb privat idovel es kulonleges keszsegekkel, adottsagokkal, amikert kemenyen megdolgoztak az evek alatt becsülettel. De en azt a haját eldobja típusú rajongast soha nem fogom megerteni, amikor egymast tapossak csak hogy a sportolo vagy híres ember kozelebe keruljenek. De ha engem kérdezel statisztikailag nezve a kérdést, akkor a válasz igen szeretik a nők a sportolókat. Az már más kérdés hogy egy ilyen párkapcsolatban bírnák-e ezt a fajta életmódot. Olvasni itt is hebe-hoba ilyen kerdest. Irt itt egy hivatasos sulyemelo talan, hogy a csaja nem bírja es azt akarja hogy hagyja abba. Butasag. Ha szereti csinalja, de erdemes ugy valasztania part is hogy ez ne legyen akadály. Szerintem ez egy nehézség magánélet terén egy hivatasos sportolonak.

2022. febr. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
* és ezt spékelve elkezdett érdekelni a naturalhorsemanship is nagyon
2022. febr. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
oh és lehet elírtam a taekwondos csaj vagy országos vagy megyei bajnok volt.
2022. febr. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!