Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A sportolókat menyire szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sportolókat menyire szeretik a nők ?

Figyelt kérdés
Most nem az ilyen minden nap lejárok a kondiba emberekre gondolok hanem akik hivatás szerűen fő állásban sportolnak.

2022. febr. 4. 17:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%
focistákra nagyon durván tapadnak, mondjuk ők milliókat keresnek
2022. febr. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Sportfüggő.

Én például odáig vagyok a műkorcsolyáért (csak hobbi szinten űzöm) és a korcsolyás férfiak általában jól is néznek ki (ha arcra nem is, alakra biztosan), míg egy boxoló vagy focista teljesen hidegen hagyna, mert mindkét sport untat.

2022. febr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Focistáknak, vízilabdázóknak, akiket ismertem, már gimiben is természetes volt, hogy a suli legjobb csajait cserélgették.
2022. febr. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyénfüggő, hogy ez kinek mennyire jön be. Nő vagyok és az előny nálam, ha valaki sportol szabadidejében, de az kizáró ok lenne, ha hivatás szerűen tenné és ebből élne. Tudom, hogy jól meg lehet ennyiből is élni annak, aki profi, nem ez az oka.
2022. febr. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően előnnyel indulnak a sportolók a társkeresési piacon, mert jól néznek ki. Nyilván van pár olyan kivételes sport, amihez nem kell, amivel nem jár izmos test / jó fizikum feltétlenül (sakk, snooker, vitorlázás stb.), de azért a legtöbb sport ad egy olyan testalkatot, ami ha nem is minden nőnek, valakinek kifejezetten vonzó lesz. Ehhez hozzájön az is, hogy ha nem is minden sportággal, de azért jó párral baromi jól lehet keresni, nyilván az is pozitívum bizonyos típusú nőknél. Az, hogy utána képes-e megtartani egy kapcsolatot, bírja-e a lány, hogy kevés ideje lesz rá a pasasnak, az már egyéni tűréshatár képessége.


Nekem pl. nőként a test másodlagos, azt viszont nehezen tűrném, hogy nincs annyi időnk együtt, vagy olyan rendszerességgel, amilyenre nekem szükségem lenne vagy amennyire vágynék.

2022. febr. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A sportolók magabiztosak, önbizalmuk, mint a tenger, életrevalók. Ez már eleve fél siker, és akkor a fizetésükről és a kinézetükről nem is beszéltünk.
2022. febr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ja és jó kapcsolataik vannak, ha tényleg ismertek. Nem feltétlen kell az 5 csillagos éttermeben fizetniük, hanem még ott örülnek, ha betér ingyen is, híresebbé téve a helyet.
2022. febr. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Plusz ugye egy olimpiai bajnoknak az életjáradéka is havi 2-3 millió.
2022. febr. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
#8 Legalább néznél utána, és ekkora baromságot nem írnál...
2022. febr. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én sokáig kéziztem szóval van bennem némi elfogultság, de a kézilabdások eléggé bejönnek. Profikat ugye jobban lát az ember, neten, tv-ben stb és nagyon bejön az a profiktól kb elvart fizikum de egyébként sok arcra helyes pasit látok kézizni.
2022. febr. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!