Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nálatok a párkeresés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok a párkeresés olyan mint a shoppingolás?

Figyelt kérdés

Tehát van egy lista amit meg szeretnél vásárolni, különféle tulajdonságok, például legyen csilivili meg mindenkit nyűgözzön le stb. Legyen trendi és menő. Stb stb.

És akkor úgy turkáltok az áru között mint egy turkálóban? persze Hugo Boss turkálóban és nem holmi nevenincs márka turkálóban.


2022. febr. 2. 14:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%

"nem annyira szép, nem kell, max dugasra"


ezt sokszor mondták neked? XD

2022. febr. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

1. Én nevenincs márka turkálókban szoktam turkálni, és nem lista alapján, hanem megérzés alapján.

2. Párkeresésnél igen, van egy lista, ami nálam a beugró. De nem ez a "Sírópicsogó incelpisti szerint női elváráslista"... tehát ilyen f...gokat nem is nézek, hogy mennyire "menő" meg "legyen gazdag", "BMW-je legyen minumum". Hanem pl. olyat, hogy:

- legyen ápolt

- legyen intelligens, tájékozott, kulturált, olvasott

- lehessen vele értelmesen kommunikálni, tudjon természetesen és nem ijesztő módon ismerkedni

- mivel nem vagyok már tini és nem akarok távkapcsolatot sem, itt Bp-n ismerkedve azért elvárom, hogy legyen hosszabb távon munkatapasztalata, ne legyen nagyon hosszú ideig tartósan munkanélküli, ne az anyját-apját pumpolja, minimálbért legalább megkeresse, ne akarjon anyu mellé beköltöztetni a későbbiekben

- ne cigizzen

- ne legyen hímsoviniszta

- legyen jólnevelt, udvarias

És ezután jön az, hogy mennyire vonzódom hozzá, mennyire hasonlóan látjuk a jövőnket.

2022. febr. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

12


Köszi és gondolom az arcberendezése, magassága, izomzata teljesen mindegy.

2022. febr. 2. 17:12
 14/20 anonim ***** válasza:
77%

#13: Amíg a fajtársaiddal már azért leszóltok egy nőt, mert 25 elmúlt, szerintem húzzál bőrt a fogadra! A szaporodást meg se említsd, mert te se életed párját keresed, akit még idén elveszel, jövő karácsonykor már ringatod a közös babát. Simán dugni akartok.

Írhatod, hogy neked nincs extra elvárásod. De akkor hogy a búsba lehet, hogy itt sírtok, hogy nem jut nő, amikor több nő él, mint férfi?!

2022. febr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Igen! És élünk a jótállással, ha selejtesnek bizonyul visszavisszük és visszakérjük a pénzünket vagy egy drágább, szebb darabra cseréljük 😁
2022. febr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

14


Ez hülyeség. Több nő születik mint férfi. És a nők nem állnak le akárkivel, csak genetikailag legfelsőbbrendűekkel, ez ellen semmit nem tudsz tenni.


A nő viszi véghez a természetes szelekciót, gondoskodik arról, hogy csak az "értékes???" gének szaporodjanak.

2022. febr. 2. 20:15
 17/20 A kérdező kommentje:

15


Jól láttam akkor :D

2022. febr. 2. 20:16
 18/20 anonim ***** válasza:
#16: Ha te férfiként nem szelektálsz, akkor gondolom jöhetnek a 65+ özvegyek és a sokgyerekes középkorú segélyesek.
2022. febr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

18


Én arról beszélek, hogy ők a saját korcsoportjukban is nagyon szelektívek :)

2022. febr. 2. 20:37
 20/20 anonim ***** válasza:
13: kérdező, a mennyire vonzódomban ez is benne van, de nem tudom tudományosan és pontosan leírni, hogy olyan téren "mi kell", mert nem egzakt. Az izomzat amúgy pont tökmindegy nekem, ameddig nem szélsőséges (tehát nem anorex / szétgyúrt / szumós)... inkább "arcos" vagyok, de abból meg olyan különböző arcberendezésű emberek jöttek már be, hogy abból nem lehet közös metszetet kihozni :D. Magasság... legyen nálam magasabb, de 156 centinél azért az nem egy komoly mutatvány.
2022. febr. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!