Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nálatok a párkeresés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok a párkeresés olyan mint a shoppingolás?

Figyelt kérdés

Tehát van egy lista amit meg szeretnél vásárolni, különféle tulajdonságok, például legyen csilivili meg mindenkit nyűgözzön le stb. Legyen trendi és menő. Stb stb.

És akkor úgy turkáltok az áru között mint egy turkálóban? persze Hugo Boss turkálóban és nem holmi nevenincs márka turkálóban.


2022. febr. 2. 14:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%

:DDDDD


Igen. Ha nem dekára pontosan adja a kofa a csirkemellet, nem is kell. Marad a konzerv löncshús.

2022. febr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindig így keresgélek, feltéve ha Erzsébet utalványt elfogadnak, mert csak azzal tudok fizetni 🤦‍♀️
2022. febr. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Naná. Ha hibás a termék, visszateszem a polcra. :D
2022. febr. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

1


Igen ez jó hasonlat. Én is erre gondoltam, ha nem olyan amilyet előre elképzeltél meg elterveztél akkor ott hagyod a phicsába és nincs olyan, hogy meglepetés ér, semmi és senki nem tud meglepni.

2022. febr. 2. 15:03
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Oké, de én ironizáltam. :D
2022. febr. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
csak nehogy a férfiak árát is befagyassza a kormány, nem akarom olcsón adni magam
2022. febr. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Hatos, ez tetszett. És azok is akik csak ironizáltak.


29/F

2022. febr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Gyakoris kérdező is the new csirkefarhát.
2022. febr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

"ha nem olyan amilyet előre elképzeltél meg elterveztél akkor ott hagyod a phicsába"


Nem ez lenne a normális? Vagy random mutassak rá valakire, és változzon meg, viselkedjen úgy, ahogy mondom?

2022. febr. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%
Miért nálatok pasiknál nem ilyen???? Legyen ugye vékony, szép, csinos házias, de legyen szédületes karriere is persze....ha már nem annyira szép, nem kell, max dugasra
2022. febr. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!