Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkozzak vele? Kérdezzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozzak vele? Kérdezzem meg h neki csak a vékony lányok jönnek be, vagy mi?

Figyelt kérdés
Neten megismertem egy srácot, de félek vele találkozni. Nagyon aranyos meg minden. Attól tartok, hogy nem fogok neki tetszeni, mert pl nem vagyok 50 kg hanem 70. Mi van ha fogja magát és ezért vissza fordul. Totál nem tudom mi van. Kérdezzem meg h neki csak a vékony lányok jönnek be, vagy mi
2010. szept. 9. 17:32
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Jó hát 168 cm-hez vagyok 70 kg nem tudom ez mennyire gáz
2010. szept. 10. 19:39
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

"Hehe viccces az utolsó hozzászóló. Vajon hány cm a barátnőd 150?"


163 cm.

A rajtad lévő háj meg olyan mint egy rákos sejt. Lehet, hogy valakinek bejön de akkor sem egészséges.

2010. szept. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi vitt rá, de sok év távlatából visszaolvastam a kérdéseimet és a rá kapott válaszokat. A kérdéses sráccal találkoztam. Egy nagyon vékony, viszont nagyon aranyos srác volt. Nekem nem jött be, értem viszont teljesen odáig volt. Többször is találkoztunk, de én tisztáztam vele, hogy csak barátság lehet ebből. Nagyon sokszor próbálkozott még. Azóta fogytam 8 kilót. A sráccal azóta is tartom a kapcsolatot akinek van egy aranyos barátnője, aki egy időben a műkörmömet csinálta. Elmondanám, hogy a lány 25-30 kilóval kövérebb nálam. Ennyit a a Jubba the Hutt-ról. Továbbá üzenném neki, hogy az összes pasinak bejöttem akivel találkoztam, és ők nem jöttek be nekem, pedig akkor még volt rajtam 8-10 kg.
2014. nov. 25. 17:04
 14/14 anonim ***** válasza:
Miért nem cseréltek egész alakos képet? Lehet ő nem fog neked tetszeni.
2021. aug. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!