Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkozzak vele? Kérdezzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozzak vele? Kérdezzem meg h neki csak a vékony lányok jönnek be, vagy mi?

Figyelt kérdés
Neten megismertem egy srácot, de félek vele találkozni. Nagyon aranyos meg minden. Attól tartok, hogy nem fogok neki tetszeni, mert pl nem vagyok 50 kg hanem 70. Mi van ha fogja magát és ezért vissza fordul. Totál nem tudom mi van. Kérdezzem meg h neki csak a vékony lányok jönnek be, vagy mi
2010. szept. 9. 17:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
7%
Lehet, hogy bejön neki Jabba the Hutt.
2010. szept. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Áh, inkább menjetek először bulizni, aztán csapj le rá :)
2010. szept. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A neten mennyit írtál neki magadról? Tudja, hogyan nézel ki? Mert ha igen, akkor semmi gáz. Ha nem, akkor is még lehet esélyed.
2010. szept. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet, hogy bejön neki Jabba the Hutt."


de szemét vagy..:D


szerintem találkozzál vele és majd ott kiderül..attól még hogy 70 kg vagy,attól még jól nézhetsz ki.Hajrá.

2010. szept. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem írtam magamról, arcom látta ennyi. Első hozzászólónak emg annyi h van különbség 70 meg 120 kg között ennyi
2010. szept. 9. 17:47
 6/14 Prímás Lancelot ***** válasza:
54%
igen van különbség, kinézetre kb. annyi mint az 50 és 70 között.
2010. szept. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 rondakutya válasza:
30%
A legtöbb pasinak nem a vékony nők jönnek be. Merj találkozni vele. Mit veszíthetsz? Csak azt tudod megbánni igazán amit kihagytál. Hajráááá légy merész!
2010. szept. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem olyan 60kg max ami még jól áll egy csajnak.

Annál kövérebb barátnő nem kéne. Barátnőm is 60kg és 3-4 kg felesleg így is van rajta de szeretem.

2010. szept. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
52%

Hehe viccces az utolsó hozzászóló. Vajon hány cm a barátnőd 150? Én 177 cm vagyok és hidd el, nagyon, de nagyon nem szeretnék 60 kilós botsáska lenni. Vagyok kb. 95 kg mégis jól érzem magam így és szeretem a röcögős kis hájaimat. A kérdezőnek annyit mondanék, hogyha neten ismerted meg a psait, midnenképp mond el neki,h ogy húsisabb vagy, nincs abból semmi gond. Sokan jobb szeretik a husisabb lányokat, akiken van mit fogni. Csak azért mond el neki,h ogy ilyen az alkatod, mert ha mégsem jössz be neki, akkor tudod, hogy te őszinte voltál és ha tudod,h ogy nem szereti az ilyen tipusú lányokat, akkor te sem kergeted magad hiú ábrándokba vele kapcsolatosan. A másik, ha esetleg nem jössz be neki sincs semmi baj, hiszen nem tetszhetünk mindenkinek, ez így van jól, mint ahogy neked sem jön be minden pasi. Ezt el kell fogadni.:)

SOk sikert! :)

2010. szept. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
91%
A párom mesélte hogy jóval elöttem egyszer megpróbált egy netes randit egy számára szimpi de addig nem látott nővel, aki annyit irt magáról h "nem vagyok épp csontsovány, de azért 130 kiló sem". Párom meg mondta h nem baj, mert ugysem a piszkavasat szereti (ez igy is van, mert én is 67 vagyok 174 cm-hez). Viszont! Elment a randira, de már mikor odaért a parkolóba és meglátta rosszul volt, nem akart szemét lenni, elvitte kávézni, a csajnak tetszett, tök ciki volt a páromnak, persze aztán mikor lényegre került sor megmondta h szó se lehet semmiről és felelősségre vonta h miért nem mondta el hogy 80 kg kb 155cm-hez?! Aztán már a csajnak is ciki volt, így váltak el. Szóval megfontolandó. De te tudod. Ha nem kamuztál neki, megmondtad h telt vagy akkor nem lehet baj, de ha nem mondtad el, akkor megspórolhatsz egy ciki szitut neki és magadnak is.
2010. szept. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!