Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Informatikusok! Mióta azok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Informatikusok! Mióta azok vagytok és jól kerestek, sikeresebbek vagytok a nőknél?

Figyelt kérdés
2022. jan. 19. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen nőknél? :)
2022. jan. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem, mert evekig ugy neztem ki melo mellett, mint te. Most meg azon dolgozok, hogy egy izmos ferfiallat legyek. Amiota lefogytam tobben eszrevesznek, de meg legalabb egy 12 kg izom elferne rajtam.
2022. jan. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagyok leszbikus.
2022. jan. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nem lettem az. Ha nem tudsz nőkkel jól kommunikálni nem számít mi a végzettséged.
2022. jan. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

nem, amúgy se dicsekszem vele, meg nem olyan barátnőt keresek, akinél ez számít


meg tudod, szoktak azzal viccelődni, hogy milyen bénák az informatikusok szociális helyzetekben?

általában ez nem igaz, de rám sajnos igen D:

2022. jan. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

Nő vagyok, informatikus: a kissebbségbe tartozom, de nem lennék párkapcsolatban ITssal, hacsak nem a velem passzoló kivételek egyike. A többi nő megítélése más: "milyen aranyos, mennyire elhivatott mikor a munkáról beszél" -mondják az ismerkedés alatt, a párkapcsolatok egy részében meg ki tudnak jönni azok a gondok, amik miatt már nem szívesen ismerkedek a kollégákkal, mert "megtanultam olvasni a jeleket".

Férfi kollégáim nagy részének nem volt gondja a nőkkel azelőtt sem, hogy elkezdett volna szakirányban tanulni, de aki dolgozni kezdett (és jól végzi a munkáját) annak bizony nincs barátnője mert ideje sincs. Ez csak akkor változik ha módosulnak a prioritásai, de akkor a fizetése is megreked azon a szinten amin volt. Akinek nem ment a csajozás soha, annak nem lesz barátnője a munkahelytől.

Nem vagyok főnyeremény én sem (sőt, nem akar ismerkedni velem senki), de Balázs hiába abrándozol, meg keresed azt, hogy mire tudsz panaszkodni még.

Tedd le az alkoholt, tanulj, húzd ki magad a szarból, és utana komolyan tudnak venni a nők, meg a férfiak is. Ha barátnőd nem is lesz azonnal, de egy megértő haverod lehet, és ki tudod beszélni vele ezeket a marhaságokat.

2022. jan. 20. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem csak a programozó lehet informatikus.
2022. jan. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden IT-s keres sokat. Fejlesztői fizetések esetében pár év tapasztalattal valóban simán millió fölött van a nettó, de üzemeltetésben ez messze nem így van.
2022. jan. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!