Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Informatikus, jól kereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Informatikus, jól kereső pasik! Mennyire szoktak randin belelkesedni a nők mikor megtudják hogy aranyat tojó pasik vagytok?

Figyelt kérdés
F/30
2021. febr. 19. 09:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.
2021. febr. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Amikor először említettem meg a barátnőmnek, hogy informatikus vagyok, elkezdett nevetni, hogy ő mennyire hülye a témához és néha a saját telefonjával se bír el.
2021. febr. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
13%

Nem a randin, hanem már előtte belelkesednek.

Persze nagyon körmönfontan csinálják, de egyértelműen megnő a randizási hajlandóság.

Direkt kipróbáltam, hogy úgy ismerkedtem badoo-n, tinderen, hogy azt mondtam, amikor jött a mivel foglalkozol kérdés, hogy biztonsági őr, kőműves, árufeltöltő, stb. munkát végzek.

Érdekes módon az ilyen match-eknél soha nem jutottunk el randiig.

Míg a valós foglalkozásommal, informatikusként 10ből 8szor elég hamar összehoztuk az első randit.

2021. febr. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
43%
Azzal a lendülettel hagynám ott, soha nem kezdenék nagyképű mérnökökkel és informatikusokkal.
2021. febr. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
3: az igen! látszik hogy mennyire harapnak a pénzre...
2021. febr. 19. 09:47
 6/18 anonim ***** válasza:
58%
El sem jutok velük a randiig,nem kell olyan ember,aki vagy 5X annyit keres mint én.
2021. febr. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem fogalmam sincs ki mennyit keres, melyik szakmában mennyi a normál, stb szóval nekem azon kívül hogy kicsit kocka a srác más nem jönne le 🤷‍♀️
2021. febr. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Fsms ***** válasza:
semennyire, nem mutatom az anyagi helyzetemet, sok az irígy ember. másrészről ez nem tartozik senkire.
2021. febr. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Téves szemlélet az,hogy az informatikusok kockák. DE: informatikusnak mondja magát ma már bárki aki elvégez egy alap tanfolyamot, rendszergazda, vagy MSC-s szoftverfejlesztő. Azért van különbség. A mi családunkban van mindegyikből. Kereset szempontjából nagyon eltérő, tehát az,hogy magában valaki informatikust ír még nem jár azzal,hogy degeszre keresi magát.

A másik: ha így is van, nem biztos,hogy bőkezűen szórja a pénzt.

2021. febr. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Remélem akkor csajok nagyon fognak majd harapni rám ha kész leszek a Mérnökinfó Bsc-vel ;)
2021. febr. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!