Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Informatikus, jól kereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Informatikus, jól kereső pasik! Mennyire szoktak randin belelkesedni a nők mikor megtudják hogy aranyat tojó pasik vagytok?

Figyelt kérdés
F/30
2021. febr. 19. 09:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
94%

10


Ettől még önmagában nem fognak bukni rád.

Ha egy nyominger vagy, akkor ahhoz kevés lesz az infós fizetés, hogy ellensúlyozd.


Ha viszont egy vállalható pali vagy külsőleg, személyiségben, akkor jóval jobb esélyeid lesznek, mint ha árufeltöltőként melóznál.


Akármit is hazudoznak a nők, számít ez nekik.

2021. febr. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért tegyük már helyre: ismerkedésről van szó, tehát kezdő informatikusokról általában. Ez tart kb 3 évig, akkor szoktak továbblépni.

Van értékesítési menedzser ismerősöm, gépészmérnök, és van informatikus. Hasonlóan MSC végzettséggel mind. 1-2 év után a kezdő bérük még hasonló. Tehát nem törvényszerű,hogy csak az informatikusok keressenek jól.

2021. febr. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát semennyire. Eléggé vakon vagy. Egy srácot akivel most ismerkedtem programozó volt, saját audi, nagy motor... a stílusa meg egyáltalán nem jött be így már másnap megmondtam neki, hogy inkább ne folytassuk.
2021. febr. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, mert a külsőm miatt el sem jutok a randiig.
2021. febr. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire mert attól még ugyanolyan ronda vagyok. Inkább lennék egy jóképű, izmos, nagyfarkú gyári munkás.
2021. febr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
14-es vagyok. Igen, ha választhatnék én is inkább lennék vagány, jóképű, alacsonyabb iskolázottsággal.
2021. febr. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Már eleve a randit is elutasítják.
2021. febr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A ferjem IT.s.

Ebből az következik , hogy qurva vagyok, es a penzert vagyok vele?

2021. febr. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!