Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Informatikus, jól kereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Informatikus, jól kereső pasik! Nagyon harapnak rátok az aranyásók?

Figyelt kérdés
F/30
2021. márc. 27. 09:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%

miert erdekel? te sosem leszel jol kereso pasi es sosem fog rad senki harapni, nemhogy az aranyasok.


amugy az aranyasok nem rajuk harapnak, ha mar.. hanem inkabb az oltonyos ‘uzletemberekre’..

2021. márc. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Ez milyen általánosítás, nem csoda hogy 30 évesen is itt tartasz. Nem minden informatikus keres jól, sőt akik igazán milliókat keresnek azok általában nem az informatikusok
2021. márc. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Ja, de most látom a neved hogy csak te vagy az, elpazaroltam 2 percet az életemből erre a kérdésre
2021. márc. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Noren1989 ***** válasza:
93%

Jajj, Bazsi, és ràd, hogy harapnak? Még mindig sehogy?


Mostéppen mit reggeliztél? Tüskét, Bàstyàt, koccintóst?

2021. márc. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Az én szeretőm informatikus. Biztos,hogy jól keres. Bár 2 év alatt sosem kérdeztem rá konkrétan. O úgy véli,nincs szerencséje a nőknél és soha nem is volt. Pedig sztem még jó pasi is, nem az a zsíros hajú,pattanásos, ahogy azt képzelnem. Mondjuk nekem nem számít,kinek mennyi pénze van, én is jól keresek.
2021. márc. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sztem nincs kulonbseg
2021. márc. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

El foglak keseríteni, nem!

Az aranyásók ritkák, több a normális lány. Ugye, egyszerűbb ráfogni minden nőre, hogy aranyásó, mint megismerni.

2021. márc. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ugye könnyebb azt képzelni, hogy azért nem állnak le veled a nők, mert nem vagy jól kereső informatikus, mintsem magadba nézni és talán elgondolkozni rajta, hogy veled vannak hatalmas gondok.


Egyébként pl a politikusok sokkal jobban keresnek.

2021. márc. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
még a jól kereső informatikus csajokra sem.
2021. márc. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
31%
8. A multi cégeket vezetők meg még jobban keresnek.. A lényeg itt az elérhetőn van, tehát az informatikus még az az elérhető kategória egy nő számára.
2021. márc. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!