Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Informatikus, jól kereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Informatikus, jól kereső pasik! Nagyon harapnak rátok az aranyásók?

Figyelt kérdés
F/30
2021. márc. 27. 09:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
85%
Hát ha már ebből indulunk ki, inkább a jól kereső modellekre harapnak a nemek.
2021. márc. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
91%
Ismerősöm informatikus, 900+ nettóval, abszolút nem találják be aranyásók (most aktuálisan épp senki sem). Exe szintén jól kereső informatikus nő volt. De ő nem is fogja különösebben semmire, hogy most nincs szerencséje. Elég sok gondja van, így nem is keres senkit, türelmesen vár, amíg rendeződnek a dolgai, és tud ezzel foglalkozni.
2021. márc. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
88%
12-ebből látszik, hogy a pénz önmagában nem boldogít.
2021. márc. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
87%

Leéltem az életem jó részét, szerettem mindig élvezni a nők társaságát. Nem tudom te kiket nevezel aranyásónak, de én nem találkoztam a jelenséggel. Nem volt olyan nő, aki kimondottan vagy pedig ráutalva a pénzemre pályázott volna. A szolgáltatólányok sem vertek át sosem, és a támogatói kapcsolat sem ez a kategória.

Én a felajánlott meghívást, amit a nő elfogad, nem aranyásásnak nevezem, sosem sajnáltam egyik lánytól sem a fogyasztott koktél, üdítő árát, függetlenül a folytatás kimenetelétől.

Az én szemszögemből az aranyásó ott kezdődik, amikor a nő elvár magas anyagi juttatást vagy ajándékot rendszeresen, esetleg eltartást, ingyen lakhatást, aránytalanul befektetett energiával az ő részéről. Ide sorolnám a zsarolást, véletlen teherbeesést is.

Sajnos olyan világot élünk, amiben mindenki a legrosszabbat feltételezi a másikról, olyan jelzőkkel ruház fel embereket, teljesen mindegy, férfi vagy nő, amelyek feltételezés alapján születnek meg, közel sem biztos, hogy a valóságban helyt áll.

Én azt mondom, az aranyásók a nők/férfiak 2-5%-a lehet, felsőbb körökben mozognak, és nem valószínű, hogy átlagember a csapdájukba kerül.

Azok az emberek, akik kapcsolatban tartatják el magukat, szimplán buták és lusták. Nem terveznek előre, felélik a rájuk költött pénzt, és általában ugyan úgy a semmivel távoznak a kapcsolatból, mint amikor érkeztek. Ilyen barátnőm volt. Nem volt extra igénye, megelégedett az eltartással és az alamizsnával, alkalmakra értékesebb tárgyakkal, amit a szakításkor vissza is adott anélkül, hogy kértem volna. Őt sem tekintem aranyásónak.

2021. márc. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
69%

Mindig is kifejezetten szexinek tartottam a programozó férfiakat, és férjnek is ilyet valasztottam!

De nem a pénze miatt! Az, hogy férfi egzisztenciát teremt, jó munkája van, ALAP, (mindegy, hogy milyen foglalkozasbol) de önmagaban kevés! Az csak rajtengedély.

2021. márc. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
67%
15-leszakad a plafon mindjárt.
2021. márc. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
54%
Melyik része miatt?
2021. márc. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!