Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nem válaszol a levelemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem válaszol a levelemre akkor nem is érdeklem?

Figyelt kérdés
találkoztunk már jól elvoltunk írtam neki mailt én nagyon szeretem már régóta 3 éve (biztos hogy nem fellángolás )de nem mondtam el neki az most lényegtelen h miért nem és már 2 napja nem írt vissza a levelemre akkor ez most lekoptatás lenne ? már olvasta :S 24/F köszi a válaszokat
2010. szept. 9. 00:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Talán csak elfelejtkezett róla, velem is volt ilyet. Próbálkozz még egy levéllel, de abban egy picit konkrétabban érdeklődj.
2010. szept. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi bár nem tudom h mit írjak :D hahaó mért nem válaszolsz?:D vagy nem tudom h mit kérdezzem meg ismét hogy hogy van ?:D
2010. szept. 9. 01:11
 3/10 anonim ***** válasza:

Akkor írok neked valamit, azt másold be, vagy nyúlkálj bele kicsit. :D


"Szija szija!


Mikor mozdítod meg a kis valagadat és válaszolsz a levelemre? :) Vagy legalább írd vissza, hogy kopjak le. Az is jobb, mintha csak simán nem válaszolsz. :)"


Persze, ha nem használsz vesszőket és a többit, akkor azokat törölgesd ki. :D De a smileyk maradjanak. Fontos pontokon vannak. :o)

2010. szept. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hu nagyon szépen köszi : ) :) és jó hajnalt :D
2010. szept. 9. 01:29
 5/10 anonim ***** válasza:
A ciki az lenne, ha látogatná ezt az oldalt. :D De csak nem. Na hajrá!
2010. szept. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is várok már egy lány válaszára vagy 4 napja. Meg sem tudom nézni, hogy elolvasta e már. Olyan szar. :(
2010. szept. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Uccsó, a levelemet közzé tettem, használd egészséggel te is. :D
2010. szept. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy én még mindig el tudom hinni, hogy azóta nem olvasta el és csak azért nem írt. El kéne felejteni, de nem tudom. :(
2010. szept. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
+ miért kell nekem minden lányba pár szó után belezúgnom???
2010. szept. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát jah az élet szopás sajnos többnyire de ez van ezt kell szeretni :)
2010. szept. 9. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!