Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezzel bevágódhatnék a lányoknál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel bevágódhatnék a lányoknál?

Figyelt kérdés

Suliból hazafele tömegnyomor van a buszon és általában a gimis lányok állnak, a szakiskolás rajok meg ülnek és röhögnek rajtunk, gimiseken. -.-' És előszeretettel fogdossák a gimis lányok fenekét és különböző megjegyzéseket tesznek rájuk... -.-'

És én ezt szeretném kihasználni csajozás terén. Ha észreveszek egy ilyen esetet megvédeném a lányt ezektől a retkes cigányoktól meg parasztoktól. Szerintetek így bevágódhatnék a lányoknál?


2010. szept. 8. 21:32
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

szúrkodd ki a szemüket a kulcstartóddal


komolyra fordítva a szót kérdés h ezek amolyan megjátszós cigányok akik teszik magukat vagy a durvább fajta mindegy én nemkötnék beléjük mert egy rajnyi megjátszós cigány is tud vad lenni

2010. szept. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

UTÁLOM A ROHADÉKOKAT!!!


Hajrá! Ha nem is csak a csajokért, akkor az értelmes nemzetért. Ne feledd: csak akkor kötekednek, ha túlerőben vannak. Ha van nálad 2 teli flakon gázspray, akkor már jó vagy. Én már megcsináltam az egyik mocsokkal, hogy lefújtam, és mikor öklendezett, még kapott egy keveset a szájába is. Igazán jól esett, de tényeg. Alig kapott levegőt, kihányta a fél belét.


Legközelebb vagy messze elkerül vagy a "haverokkal" fog jönni. Tehát ha 1x te vagy csáknorisz, akkor utána is legyél az. Ha nem tudod, hol lehet jó cuccokat venni, akkor nézz szét józsefv. piacon, ott tuti találsz. Gázspray amúgy legális, önvédelemre.


Amúgy külsőségek ide-oda, a normálisabb nők értékelik azokat az embereket, akiknek van tartásuk, bátorságuk és akaraterejük. Nem az eszetlen hősködére gondolok, hanem arra, hogy ha már van egy gáz helyzet, akkor mersz közbeavatkozni.


Nekem ez spec. úgy sikerült, h. este rám kötött két tag, aztán az egyik kapott rendesen, a másik meg kevésbé. Persze ha vesztüket érzik elinalnak, s még a haverjaikat is sz.rban hagyják. Hát az egyikük nem tudott elmenekülni... Ja, ha küzdősportot akasz, ne karatét meg ninjutsut keress, hanem krav-magát.

2010. szept. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 kukkumpityere válasza:
talán igen...talán nem...azért légy óvatos,de egy próbát megér...:)) de utánna azért legalább állj szóba a védenceddel...mondjuk kerdezd meg hogy jól van-e meg ilyenek
2010. szept. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 kukkumpityere válasza:
persze az is benne van a pakliban hogy pofon vág és megkér hogy hagyd békén mert ő ezt élvezi:))
2010. szept. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!