Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezzel bevágódhatnék a lányoknál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel bevágódhatnék a lányoknál?

Figyelt kérdés

Suliból hazafele tömegnyomor van a buszon és általában a gimis lányok állnak, a szakiskolás rajok meg ülnek és röhögnek rajtunk, gimiseken. -.-' És előszeretettel fogdossák a gimis lányok fenekét és különböző megjegyzéseket tesznek rájuk... -.-'

És én ezt szeretném kihasználni csajozás terén. Ha észreveszek egy ilyen esetet megvédeném a lányt ezektől a retkes cigányoktól meg parasztoktól. Szerintetek így bevágódhatnék a lányoknál?


2010. szept. 8. 21:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Csináld csak, majd visszavesz az önizalmadból.
2010. szept. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy eddig nem volt baj. A helyedben tényleg nem kötnék beléjük :S
2010. szept. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Akkor másképp fogalmazok. Etnikumtól függetlenül ha egy több tagból álló tahó csoportot akar leverni egy szem ember, annak általában nem az a vége, hogy az a bizonyos egy szem ember kerül ki győztesen.


Ettől függetlenül nyugodtan megpróbálhatod, én is felnézek az olyan emberekre, akik nem oly beszariak, mint én, szóval biztos bejön majd a csajoknak.


Persze kérdés még az is, hogy nem-e mérgesíted még jobban el a viszonyt a szakiskolás rajok és a gimisek közt...

2010. szept. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
haggyátok már ő a helyimenőcsávó,olvashatjátok majd pont a buszon fogják bántani,ő veri egy 20 fős cigány bandád,de ők meg tűrik mert a buszon vannak,és szépen végigveri mindent -.- kiez az ember most komolyan
2010. szept. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 FFDP ***** válasza:
Nem egy sztorit ismerek ahol gimis srácot leszúrt egy cigány akár egy hülye pulóver miatt is.
2010. szept. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

hát velem már nemnagyon szemétkednek a környékbeli cigányok. párat elkalapáltam ha elopott valamimet vagy valakimet bántották.

14éves koromig legalább 100x raboltak ki!!

aztán az egyiknél kicsit bekattantam és leaprítottam mind a 3 "brazilt".

akkor rájöttem hogy megy ez.

azóta nemhagyom magam.

pedig elég kicsi vagyok. 170 cm.70kg.

meglepődnek amikor elfelejtek megijedni tőlük..szinte látszik a félelem a szemükben..nemtudják elképzelni miért nem szarok be tőlük és ez ijesztő nekik...

2010. szept. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom, hogy fogjál kabát alatt 2 macsétát és csinálj úgy mint Danny Trejo.. nah akkor TUTI BIZTOS a siker;) Sok Szerencsét:);)
2010. szept. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan védd meg a csajokat, de arra figyelj, h amikor konfliktus-helyzet van czigó ne legyen a hátad mögött.. tudod, ők annyira bátrak, h max hátulról mernek leszúrni.

Illetve ha a buszsofőr hallja, h próbálod normáis hangon jobb belátásra bírni a rétinégereket, akkor ő is Melléd áll majd, ha gond van.

2010. szept. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

és mindenképp normálisan beszélj. higgadtan. átgondoltan.

hogy érezzék hogy kulturáltabb vagy.

2010. szept. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

ne igy akarj bevagodni, maximum ha chuck norris vagy.

amugy meg szerintem egyatalan nem imponal a lanyoknak ha elottuk vered a ciganyt:D

amig te nem kotsz belejuk, addig ok sem kotnek beled.


22 leszek, de meg soha nem utkoztem semmilyen fajjal:D

voltmar h ismeretlenek odajottek beszelgetni, h adjak mar valamit. oszt szepen beszelgettem nyugodtan es ennyi. ha mindenkepp utkozesbe kerulsz semmikepp ne fennhangon beszelj vele, mert azt nem szeretik es 2 hangos szo utan kepenvagnak:D

2010. szept. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!