Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Diplomás férfiak! Járnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás férfiak! Járnátok egy burkolóként dolgozó nővel?

Figyelt kérdés

Zavarna, hogy egy száll szakmája van, semmi több? Sem érettségi, sem más.

Zavara, hogy csúnya, durva a keze? Nem olyan finom mint a tiétek?


Nekem nagyon tetszenek az okos, férfias, de hozzám képest kicsit feminimebb pasik. Szeretem hogy sokmindenről lehet beszélgetni, hogy tudnak olyasmit amiket én nem. Hogy norálisan meg tudjákbfogalmazni minjár a fejükben. Szoktak olvasni. Hogy finom puha a kezük.

Álltalában informatikusokkal, valamilyen mérnökfélékkel hoz össze a sors.

Azt vettem észre, hogy ciki vagyok nekik. Teljesen mindegy hányszáz oldalt leveleztünk előtte. Elhívnak randira. Jól is megy. Aztán furán néznek a "rossz", régi kocsimra. A szerényebb lakásomra. Meg talán az is zavaró lehet, hogy nem vagyok elég dekoratív. Nem tudom.

Vagy úgy egészben ciki vagyok egy komolyabb, okosabb emberhez?


Jól főzök. Szeretem az állatokat. Kedves vagyok. De én ebben a munkában érzem jól magam.


2022. jan. 15. 15:48
 1/7 A kérdező kommentje:
A hibákért bocsi! Csakran két karaktert sikerül leütnöm egyszerre.
2022. jan. 15. 15:51
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Ez a trollkodás egy új szintje!:)
2022. jan. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Miért is?
2022. jan. 15. 16:09
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna,
2022. jan. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem a gépműhelyes csajok izgatnak, de csak akik tudnak síkköszörülni, meg szelepfészket marni.

Ha tud AVI hegeszteni is, akkor megkérném a kezét.


https://www.youtube.com/watch?v=R5qE05ce9Ec

2022. jan. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna, nekem fontosabb, hogy szeresd a munkád. Arra pedig azt írtad igen.
2022. jan. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fordított esetben a nőket szokta inkább zavarni az ilyesmi, a férfiak ilyen téren kevésbé felszínesek.
2022. febr. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!