Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznál olyannal akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznál olyannal akinek ugyanolyan a személyisége és a multja mint a tied?

Figyelt kérdés
2022. jan. 10. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:
31%

Ilyen nincs még egy:D


Viccet félretéve személyiségileg lehet, maximum nem biztos hogy hosszútávon jó lenne ha a masik ugyanolyan.


De azt nem értem, hogy lehetne valakinek ugyanaz a múltja mint nekem. V ugyanolyan. Akkor az életünk is ugyanaz lenne. Ilyen meg kb nem létezik.

2022. jan. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Persze.
2022. jan. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem, mert akkor semmit sem tudnánk tanulni egymástól. Kellenek eltérések és kellenek átfedések is. Szóval sem a teljes azonosság, sem a teljes ellentétesség nem jó, hanem a kettő közötti átmenet.
2022. jan. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

Azért vigyázni kell ezzel az "ugyanolyan személyiséggel".

Ez azt jelenti, hogy ugyanolyan hibái és gyengeségei is vannak mint nekem.

Sz*r dolog ám, ha "valaki elé tükröt tartanak". Ugyanazokon a dolgokon kapja fel a vizet és sértődik meg, és ugyanúgy rosszul reagál bizonyos dolgokra mint te. Akkor hogy lesz ebből jó kapcsolat? Nem az a jó ha az egyiknek ami a "gyengesége" az a másiknak az "erőssége", tehát balanszban tartják egymást?!

Nem az lenne a lényeg, hogy ugyanolyan legyen a személyisége, hanem hogy az enyémet jól kiegészítse és fordítva.

Úgy mint a puzzle! Ott is a kapcsolódás a lényeg.

Az ugyanolyan múlton meg nem tudom mit ért a kérdező? Ezt ki kellene fejteni bővebben.

2022. jan. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Sz*r dolog ám, ha "valaki elé tükröt tartanak". Ugyanazokon a dolgokon kapja fel a vizet és sértődik meg, és ugyanúgy rosszul reagál bizonyos dolgokra mint te. Akkor hogy lesz ebből jó kapcsolat?"


Aki jó az önismeretben, annak alapból van tükre. Ha meg én megsértődöm valamin, nyilván nem fogok másokat azzal bszogatni, ahogy ezt a valóságban sem teszem.


Ugyanolyan pártól függetlenül tök fura, ha mondjuk valaki érzékeny a súlyára, de másokat azzal piszkál.

2022. jan. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, mert sajnálnám. Magamat is sajnálom, ergo őt is sajnálnám. Meg az azt jelentené, hogy kettő apám-jellemű alkoholista is van (az ő apja lenne a másik, az azonos gyerekkorhoz), relatíve kis területen ami elég nagy baj volna!
2022. jan. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%
Igen, persze. A párom is nagyjából hasonló. Én nem hiszek az "ellentétek vonzzák egymást" legendában, és így is tudunk egymástól tanulni.
2022. jan. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Aki más véleményen van, miért van lepontozva? Fuck logic
2022. jan. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#8

Más véleményen? Kvázi mindenki le lett pontozva, mindegy milyen véleményt írt.

2022. jan. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!