Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kecskeméten első randi! Na de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kecskeméten első randi! Na de hol?

Figyelt kérdés
Össze jöttem egy lánnyal, és úgy alakul, hogy randizunk is Kecskeméten. Na de hol? Tud valaki tipped adni, hogy déli-délutáni órákban hova érdemes menni? (esetleg sétálni a központban?) Vagy mit tanácsoltok?
2008. dec. 14. 21:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2008. dec. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésből ítélve 14-16.

Szépen fussatok össze valahol, aztután irány az első park, majd valami nyugis kávézó, és fizess neki 1 kapucsínót. De nem muszály neked fizetni.

2008. dec. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Delicatesse, Nekem 8 teázó, Otthon kávézó. Az ok, hogy sétáltok a központba, de utána jó beülni melegedni valahova.
2008. dec. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kecskeméti vagyok én is! Szerintem menjetek a Teátrumba, vagy a Columbiába (két temlomközben van mindkettő) nagyon jó hangulatos helyek. A malom tetején lehet jégkorizni, szerintem ez is egy nagyon jó program.
2008. dec. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Teátrumot ajánlom én is, Nekem8 zárva van, tulajcsere. Ajánlanám a parkokat is, meg főteret, de rohadt hideg van...

Kolumbia nem olyan jó randira, nem túl meghitt.


Amúgy vajh nekem köszönhető ez a sok kecskeméti? :D


Wolfy

2008. dec. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Neked? Miért is?:)
2008. dec. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
ja bocsi, 19F/18L
2008. dec. 14. 23:04
 8/13 anonim ***** válasza:

A Technika háza alatt is van egy jó kávézó,vagy Yako cukrászda vagy ha mondjuk inkább enni szeretnétek akkor Gody Papa pizzéria.(legjobb)..

Csak sztem a Malomba ne..túl zajos,meg nem túl eredeti,és jó randihelyszin...

Egyb tényleg de sok kecskeméti van itt XD:)

2008. dec. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Két templom vagy ez a most nyílt tejbár vagy akár egy forralt bor a főtéren, malom tetején nemcsak korizni:D mozi, őőőő van még egy rakat dolog... mi mindig ki tudunk vmit találni
2008. dec. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Malomban mostanában öreg nénik szoktak kiülni a padokra és a párizsis zsömléjüket eszegetik, télen gondolom oda fagynának a kapu elé, meg itt több embert lehet kilesni. Amikor az öreg generáció is fölfedezi a bevásárló központ előnyét. :)
2008. dec. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!