Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Járnátok olyan nővel, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan nővel, aki kizárólag reggel 7 és este 8 között van ébren?

Figyelt kérdés
Vagyis vasarnap delutan lenne pl. a szinhaz es vendegsegbe se menne veletek, csak ha napkozben van. Szex is csak reggel 7 este 8 kozott. Mennyire lehetetlen igy pasit fogni?
2022. jan. 5. 19:57
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

Ez valami átmeneti állapot? Mert ha arról van szó hogy valami gyógyszeres kezelés miatt ennyire bekómál egy ideig, akkor persze.

Na de ha ez a teljes élete...

Hogy lehet így élni? Van 13 ébren töltött órája, amiből 8 (gondolom) munkával telik, 2-3 óra simán elmegy utazásra a legtöbb embernek, van házimunka, bevásáslás, ügyintézés, tisztálkodás, stb. Hogy lenne még ideje szabadidőre is?

Tudom hogy nem mindenkinek lesz gyereke, de ha ez a nő akar, akkor mi lesz? Az gondolom alap, hogy az apának kell majd éjszaka kelnie a gyerekhez, de ha nagyobb lesz akkor se megy el majd az anyuka semmilyen programra, sulis farsang, szalagavató, szülői értekezlet, semmi?

2022. jan. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Azért kíváncsi vagyok, hogy ha egy ilyen ember talál magának párt és lesz gyerekük akkor ez változna vagy majd az apuka csinálja míg anyuka a 11est lövi?
2022. jan. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
32%

"Azt kevesen tolerálnák, hogy nem mész el az ismerősük esküvőjére, lagzijára, vagy ha igen, akkor "fontos események" (pl. buli, menyasszonytánc stb.) előtt elmész, mert "csicsikálni kell". Hogy egy normális koncertre, egy nem matiné színházi előadásra nem lehet elmenni, hogy egy csomó baráti találkozót le kell mondani meg magyarázkodni kell... ha esetleg gyereket vállaltok, nem mész el a gyerek szalagavatójára, sporteseményére, mindig neki kell a gyerekért menni, ha esetleg elmegy bulizni vagy színházba"



Itt delben van az eskuvo, delutan 4-kor mar hazamegy a nep. Koncertre nem jarok, szinhazba sem, szalagavatora, a sajatomra sem mentem el :)



Ugyhogy nekem nem lenne kizaro ok, bar en kulimunkas vagyok, nem tehetem meg, hogy ennyit csicsikaljak.....



37F incel

2022. jan. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: ismertem valakit, akinek ilyen sok alvás kellett és amikor kivizsgálták, kiderült hogy betegség áll a háttérben, meggyógyították és megszűnt a probléma.
2022. jan. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!