Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Járnátok olyan nővel, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan nővel, aki kizárólag reggel 7 és este 8 között van ébren?

Figyelt kérdés
Vagyis vasarnap delutan lenne pl. a szinhaz es vendegsegbe se menne veletek, csak ha napkozben van. Szex is csak reggel 7 este 8 kozott. Mennyire lehetetlen igy pasit fogni?
2022. jan. 5. 19:57
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
93%
Biztos nem járnék ilyennel, más a napi ritmusunk, a fenének nem kéne olyan nő, akivel alig lehet "találkozni", mert inkább alszik.
2022. jan. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdező kösd fel a gatyádat. Azért rohadt nagy mákodnak kell lenni ha kifogsz egy olyan pasit aki ezt hajlandó betartani vagy elnézni mit tudom én melyik a jobb verzió. A lényeg hogy ezt sokan nem viselik el. Ha te mint barátnő nem akarsz vele csavarogni egy kicsit este nyáron kb 10-ig akkor majd keres olyat aki megy vele. Vagy pedig olyan embert keresel aki ilyen mint te. De ezekkel a kritériumokkal nagyon nehéz dolgod lesz és akkor is ott lesz majd az hogy mi van ha ráun hogy nem tud tervezni programokat veled.
2022. jan. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
18%
Kérdező: Nincs ezzel semmi probléma, amit leírtál, szerintem.
2022. jan. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
82%

Volt szerencsèm:

Annyira lefàrasztotta a munka hogy ko volt, úgy adta elő mintha a világ legtermèszetesebb dolga lenne ennyit aludni - nem, nemaz


Volt palija a csajnak , ideig óráig bírta , de szètmentek, annyira azért nem èrdekelt hogy ràkèrdezzek, hogy mièrt.


Annak a lánynak megvolt az oka , hogy miért aludt ennyit , nem reszleteznèm mert kicsi a világ.


Szum: ha találsz egy olyan palit aki így elfogad , nem lehetetlen.

Csak tisztázni kell vele az elején, mert sokan olyan lányt keresünk , aki "kijöhet mèg este jàtszani"

2022. jan. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem így élni is nehéz, nemhogy párkapcsolatot fenntartani.


Nem is feltétlenül a tizenegy óra alvás a probléma (bár szerintem ez nagyon sok), hanem hogy ezzel ennyire keretek közé szorítod magadat és az esetleges partneredet. Eleve rengeteg programban, élményben részt se tudsz venni, illetve mi van akkor, ha a párod bármi miatt 20:00 után ér haza? Te már ott alszol? Vagy mondjuk utaztok és 22:00-kor van átszállás, cipelni kell téged?


Szerintem nagyon nem egészséges így élni és nagyon meg fogja nehezíteni a párkeresést. Nem tudsz ezen változtatni? Vagy miért alakult ki így?

26/N

2022. jan. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
10-es Semmi ilyet nem írtam! Azt írtam 8 órás alvás mellé is bele kellene férnie alkalmanként 1-1 extra programnak, ami ezt rövidíti.
2022. jan. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
88%
Reggel 6:30 ébredt, este 19-kor már nyakig be volt takarva, ez volt a női társaságon. Egy ideig ment aztán elegem lett, semmi közös program, semmi élet egy ilyen nő mellett. Hajnalig együtt lenni az nála kizárt dolog volt. Nem mondom azt hogy éjfélig fönt legyen, de azért télen nyáron ilyen korán ágyban lenni? Megölte a kapcsolatot.
2022. jan. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
20%

16.


Olyan esetben igen, hogyha másnap nincs semmi kötelezettség tehát pl. péntek vagy szombat este, de ekkor sem ideális hajnali ötig fent lenni, mert nagyon betesz, még azoknak is, akik "bírják", akik pedig nem, nekik ez egy kínzással ér fel.


Sokak szemében újabban az alvás valamiféle "bűnnek" van tekintve, mintha az aki alszik, az valami "hibás áru" lenne. Nézd meg némelyik - felpontozott - választ, ami a "micsoda dolog ez, hogy alszik" mentalitásban íródott. Jó, a kérdező persze már túlzás, ez igaz.


Én pl. nem szeretem kihagyni az alvás, mert másnap alszom el váratlanul, hányok a semmitől, mindenem fáj, több olyan nap után, hogy 0 vagy kevés az alvás pedig jön az, hogy alig tudok már menni. Aludni kell(ene). Legalább 7 órát minden nap. De ideálisabb a 8. Nekem a kedvencem a 9. Ráadásul meg is éri, mert minden nap egy újabb álom. Több álom, sokszor.

2022. jan. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem kicsit nehézkes, leginkább azért, mert lesznek olyan időszakok, napok, amikor igenis fent kell maradni tovább, vagy legalábbis illik. Azt kevesen tolerálnák, hogy nem mész el az ismerősük esküvőjére, lagzijára, vagy ha igen, akkor "fontos események" (pl. buli, menyasszonytánc stb.) előtt elmész, mert "csicsikálni kell". Hogy egy normális koncertre, egy nem matiné színházi előadásra nem lehet elmenni, hogy egy csomó baráti találkozót le kell mondani meg magyarázkodni kell... ha esetleg gyereket vállaltok, nem mész el a gyerek szalagavatójára, sporteseményére, mindig neki kell a gyerekért menni, ha esetleg elmegy bulizni vagy színházba.

Nem feltétlenül az a gond, hogy nem vagy az a típus, aki heti 3x hajnali 5ig bulizik, hanem ez a fajta kevéssé rugalmasság.

2022. jan. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
71%

Miért? Kisbaba még? Vagy bekómázik pontban 20.00-kor?

Kemény gyógyszereket szed amik kiütik és nem tud felkelni?


11 óra alvás brutál sok. Beteg?

Ha egészséges, csak lusta dög akkor elég zavaró lenne nekem.


Én 5kor kelek, 10-11kor alszok. Utálom a fetrengést.

Este is felkelek pl ha meg kell etetni a macskám. Ha a másik lesz4rná hogy sír szegény, csak feküdne tovább mint a döglött veréb akkor tuti felhúzna vele.

Na meg ha pisilnie kell akkor behugyozik? Vagy még jobb.. Összefossa magát ha olyanja van, mert nem tud felkelni 7ig?

Kigyullad a ház 20.02-kor, inkább bent ég az ágyban, mert nem bír kikelni?

2022. jan. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!