Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Esélytelen vagyok? (sürgős (! )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esélytelen vagyok? (sürgős (! )

Figyelt kérdés

van egy oszt.társam most vagyok 9.es és van egy helyes srác,de tudja ,hogy tetszem neki,és beszélget ugyan velem,de ha azt mondom milyen aranyos meg minden,akkor csak tereli a témát..elköszönni is úgy köszön el,hogy szia jóéjt

de azt hogy puszi soha..elég jó beszélőviszonyban vagyunk és nagyon szeretném ,ha törődne ezzel vagy felfogná ezt..

szerintetek teljesen reménytelen?=(


2010. szept. 7. 20:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Direkt kerüli az ilyen témákat. Sajnos szerintem reménytelen. :|
2010. szept. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
még gyerek, 2 év múlva próbálkozz
2010. szept. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha tereli a témát, akkor felfogta már, de lehet hogy:


1. Nem tetszel neki, ezért nem akar többet.

2. Túl félénk.

3. Más lányt nézett ki magának.

2010. szept. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
mármint ő tudja szerintem hogy tetszik nekem,meg elmondja a titkait is(:
2010. szept. 7. 20:43
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

Az iskolában köszön el úgy,hogy jó éjt?

Jobb lenne ha vele beszélnél erről.Csak ő tudja megmondani hogy reménytelen,vagy mégis képes tenni valamit a szerelem érdekében.Ha másképp nem megy hanyatt döntöd és megerőszakolod.Ilyen csúfság még úgysem esett meg vele.Megalázod az orgazmussal.Utána eldicsekedhet a haverjainak,hogy milyen tökös macája van.

2010. szept. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

kedves utolsó:

msn-en köszön el úgy..

és köszi ,de ezt a fajta élvezetet meghagyom neked

2010. szept. 8. 14:04
 7/12 klon ***** válasza:
Szerintem egyszerű a megoldás:KÉRDEZD MEG TŐLE HOGY AKAR VALAMIT TŐLED VAGY NEM?Kár túl bonyolítani a dolgot.
2010. szept. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
azt mondta hogy nagyon szép arcom van,és szexi a szemem,és jó a fenekem !(=
2010. szept. 11. 20:10
 9/12 klon ***** válasza:
Ha már megkérdezted tudni fogod.Lehet hogy csak szexelne veled.Tisztázd le vele mit is akar tőled.SZEMÉLYESEN!
2010. szept. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

ez is megeshet ='(

de köszi a tanácsot,megkérdezem!!(:

2010. szept. 11. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!