Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Egy rövid kérdés hozzáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Egy rövid kérdés hozzátok lent. (? )

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy sok srác elvárja, hogy a lány tegye meg felé az első lépést, de ha a lány lép először, akkor hogy is mondjam, olyan lenézőek vagytok, s számalmasnak tartjátoka lányt?
2010. szept. 7. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi ez az ambivalens kérdés?:D

Ha már elvárja akkor miért lenne utánna szánalmas?:D

Vagy talán egy nagy egoval rendekező személyről van szó?:)

2010. szept. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ilyet ki csinál?? :S
2010. szept. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Két férfi csoport van:

- Akik elvárják/örülnek neki, Hogy/ha a lány lép.

- Akik szeretnek vadászni és nem szeretik, ha a lány lép.


Átlagban az utóbbi csoportnál szoktak a csajok falnak ütközni.

2010. szept. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mert miért is tartanám szánalmasnak? Inkább örülök neki...


17/F

2010. szept. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én sosem voltam ilyen. Megtisztelő, ha érdeklődik irántam egy nő. Nem vagyunk egyformák! Sok fiú nem olyan, mint amit írtál!
2010. szept. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Akárki akármit mond, mindig a lány kezdeményez. A kezdeményezés nem csak abból áll, hogy az egyik leszólítja a másikat. NEM

Már ott kezdődik, hogy a lány érdeklődést mutat a fiú iránt, és zöld utat ad neki, hogy rá lehet mozdulni.

Ha a lány kezdeményez, később harc lesz a dominanciáért, mert a fiú nem érzi magát vezető szerepben

17/F

2010. szept. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ma reggel egy csaj egész úton engem nézett a buszon, szíveket rajzolt a párás ablakra, én meg nem csináltam semmit :S, mert álmos voltam és ezért még csajozni se volt kedvem. Na ezt nem tudom ki tudja felülmúlni.:D
2010. szept. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

20:30


Sajnos ez nekem is szokásom. Utána meg verem a fejem a falba, hogy nem csináltam semmit.


Amúgy osztom a véleményem 20:28-al.

2010. szept. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!