Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tippek a magabiztossághoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tippek a magabiztossághoz?

Figyelt kérdés

Sokszor nem érzem magam jól a bőrömben illetve magabiztosnak. És nem érzem szépnek magam függetlenül attól hogy mások mondják az vagyok(de ezt most kérlek titeket ne vegyétek úgy hogy beképzelt akarok lenni, csak olyan átlagosan).


Nektek mi segített abban hogy magabiztosak legyetek és szeressétek magatok?


Én úgy érzem ez hiányzik ahhoz hogy képes legyek komoly hosszantartó kapcsolatra gondolni.


Kérlek csak tippeket írjatok.

Ezt a kérdést nem kapcsolatkeresésre tettem fel.



2021. dec. 25. 01:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem az segített, hogy változtattam a külsőmön, öltözködésemen és tanultam minél többet a szakmámban. Sajnos nekem sem volt sok magabiztosságom amíg nem tudtam magam elfogadni.


Pl.

Belenéztem a tükörbe és megnéztem h mit tudok változtatni kívűlről. -> Kicsit fogytam és már jobban éreztem magam. Fév év edzés után már-már jobban látszódott.


Végre találtam egy olyan fodrászt is aki úgy csinálja a hajam ahogy nekem tetszik.


Öltözködés is nagyon fontos. -> Arra gondolok, hogy nem feltétlen gucci kell meg Hilfiger hanem olyan ruhák amikben jól érzed magad. (Jól áll számodra, kényelmes, megfelelő méret stb.)


Illetve nekem a munkahelyi/szakmai sikerek óriási löketet adtak. Érettségi után úgy éreztem, hogy nem értek semmihez/ nem vagyok jó semmire. Miután meglett a szakmám technikumban majdnem kitűnőként már az is sokat segített, hogy igaz gyakorlatban nem de papíron már értek valamihez.

A nagy magabiztosság azonban akkor jött amikor sorról sorra feltudtam használni a tudásomat a munkahelyemen.


Ha TLDR akkor:

Kinézet, munkahelyi sikerek, elért célok, igényesség.

2022. márc. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!