Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tippek a magabiztossághoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tippek a magabiztossághoz?

Figyelt kérdés

Sokszor nem érzem magam jól a bőrömben illetve magabiztosnak. És nem érzem szépnek magam függetlenül attól hogy mások mondják az vagyok(de ezt most kérlek titeket ne vegyétek úgy hogy beképzelt akarok lenni, csak olyan átlagosan).


Nektek mi segített abban hogy magabiztosak legyetek és szeressétek magatok?


Én úgy érzem ez hiányzik ahhoz hogy képes legyek komoly hosszantartó kapcsolatra gondolni.


Kérlek csak tippeket írjatok.

Ezt a kérdést nem kapcsolatkeresésre tettem fel.



2021. dec. 25. 01:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokat számít az is, hogy milyen ruhában vagy. Ha adsz a megjelenésedre, akkor komfortosabban fogod érezni magad, ami segít az önbizalmadon. A másik, hogy ne másoknak akarj megfelelni, hanem saját magadnak. Fontos, hogy szem előtt tartsd a saját értékeidet, mert vannak. Azokra amiket elértél az életben legyél büszke, mert nem mindenki tudja utánad csinálni.
2021. dec. 25. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Mivel nem vagy elégedett magaddal?


Csak egy pl: mondjuk a hajad.. Menj el fodrászhoz. Ha mondjuk az alakod akkor kezdj el edzeni.. És így tovább..


Ha valamivel nem vagy elégedet magadon tegyél ellene.


Olvasgass ilyen onfelejszto könyveket. Ha nagyon rossz a helyzet menj el pszichológushoz.


Amúgy pedig nem csak a külső a fontos!

2021. dec. 25. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A magabiztosságot a sikerélmények és a környezeted visszajelzései növelik, minden egyéb csak kamu.
2021. dec. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem az összes Torrente film megnézése tett magabiztossá. Azóta én vagyok az élet császára.
2021. dec. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
utolsó jól írja ameddig tudod, hogy nálad 1000 szer szerencsétlenebb emberek vannak, úgy felnyomod magad a képzeletbeli ranglétrán. Torrentét tényleg ajánlatos megnézni és köszi a tippet. Agyaltam is mit nézek meg karikor.
2021. dec. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Előbb tudni kéne egészen pontosan miben vagy bizonytalan
2021. dec. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Nektek mi segített abban hogy magabiztosak legyetek és szeressétek magatok?"


Rájöttem több beszélgetés után, hogy az én életemben csakis az én véleményem számít.

2021. dec. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A magabiztosság két pilléren áll:

- ami belülről jön: szakmai sikerek, elért célok, egyedi talentumok, igényesség, stílus, anyagi státusz, stb.

- ami kívülről jön: szakmai elismerés, baráti kör, ismertség, stb.

2021. dec. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves válaszokat :)

Torrente filmet lehet most a pár nap szabi alatt megnézem :)

Segített hogy megírtátok a tapasztalatokat illetve tippeket.

Nagyon szépen köszönöm és mindenkinek kellemes karácsonyi ünnepeket és boldog új évet 😚☺️

2021. dec. 26. 22:30
 10/11 anonim ***** válasza:
Hali! Nekem nagyon jót tett hogy elkezdtem egészségesen élni, megnézem mit eszek, igyekszem minél tudatosabban táplálkozni, és próbálok minél többet mozogni. Sokat fogytam, ez nagyon jó önbizalom tuning. Elkezdek majd szálkásítani is! Csak ajánlani tudom, sokkal jobban fogod érezni magad.
2022. márc. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!