Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok nektek ennyi elég?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek ennyi elég?

Figyelt kérdés

A kérdés maga nem csak az anyagiakról szólna , arról is, hogy kinek milyen elvárásai vannak.

180 cm vagyok , izmos testalkat ( folyamatos kondit értem ezalatt ) , Vw Boram van , belső tulajdonságokról annyit , hogy kicsit egoista vagyok , egyébként sokak szerint kedves stb.

Külsőleg sztem jólnézek ki , mások szerint is ..


2010. szept. 7. 12:29
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
74%
egy nőnek a belső értékek számítanak, legyen megbízható, gondoskodó,néha játékos és aranyos,ne fitogtassa az erelyét.az ágyban legyen gyengéd,de közben meg legyen vad,de csak úgy h. ne okozzon fájdalmat.Merje felvállalni ha hibázott és merjen bocsánatot kérni,ha szerelmes ne féljen kimutani és ne várja el egy nőtől h. a cselédje legyen.A nő érezze azt h. egyenrangúak és mindneki kiveszi a munka részét,ne legyen lusta.A nő ne érezze alacsonyabbrendűnek magát.
2010. szept. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
itt nem a cm-eken van a hangsúly,lehet valaki 2 méter magas is és 150 cm-es is a farka tök8 mekkora,ka olyan a belső tulajdonsága akkor simán el tudja csábítani a nőt.A kosarasoknak is van barátnőjük és a törpéknek is! agazdagoknak is és a szegényeknek,és a farok méret sem számít, ugyan úgy lehet szeretni egy kicsi és ugyan úgy egy nagy méretű férfit.
2010. szept. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Nem az, hanem a 90-60-90 az a tökéletes női alak, és aki ilyen vagy ehhez közeli nő az megteheti, hogy szintén előnyös külsejű férfiak között válogat, tehát nem elég neki a 180 cm hanem mondjuk 190+ kell neki és izmos, kidolgozott test, amit meg is értek mert ő is jól néz ki.

Csak én azt hittem egy tök átlagos csaj válogat ennyire, mert ő nem tehetné meg.

2010. szept. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
76%
egy átlagos csaj miért nem válogathatna, amúgy sok olyan párt láttam ahol csak az egyik fél nézett ki jól,a másik pedig nagyon messze volt a széptől/helyestől.Amúgy ha apasinak van pénze akkor bármilyen nő átoperálható dögös csajjá.Mert ha egy természetes csajnak vannak 90-es melle is nem oylan szép,mert vagy nagyon lóg, vagy nagyon striás.Szóval én azért jól meggondolnám ezt.Mert az újágokban lévő jó nők többsége retuslát,de a valóságban ez azért nem így van.Na meg nem kellen annyi tv-t nézni,mert látszik h. ez a felfogás csak onnan eredhet.Én átlagosnak tartom magam, mégis volt milliomos barátom, volt olyan fiú aki a suli legmenőbb,legjobb pasija volt,de persze volt oylan is aki nem volt a leghelyesebb.Most pedig olyan barátom van akinek nagyon jó teste van(sportal és munkával kidolgozott,nem pedig tablettákkal és tömegnövelőkkel felfújt)
2010. szept. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

a testalkatod bejönne az arcodról kéne látni egy képet, hogy el tudjam dönteni:)

az tetszik, ha egy pasinak van önbizalma,látom neked az megvan, a kedvesség is fontos, ha még vicces is vagy ahogy írtad, akkor már ha valahol leszólítanál szívesen ismerkednék veled:)

az,hogy milyen kocsid van nekem nem számít engem biztos, hogy nem tudsz megvásárolni vagy lenyűgözni a drága ajándékok gondolatával (a kocsi emlegetéséről ez jut eszembe), mert van saját pénzem és ha valami kell majd megveszem magamnak:)

és a pénisz mérete is mire kiderül addigra már megkedvellek annyira, hogy ne ez legyen a döntő szempont:)


de gondolom nem velem akarsz ismerkedni, ez csak egy vélemény:) sok sikert!

19/L

2010. szept. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

13.28

Azért én rendre szoktam látni az ellenkezőjét is. Az általad felsoroltak csak egy csoportra vonatkoznak és nem általában.

2010. szept. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
51%

Pedig ez így van ahogy leírtam, ha egy jó csaj mellett nem jó pasi van akkor a pénze miatt van vele.

Én sem megyek oda a 177 centimmel meg a 60 kilómmal egy 90-60-90hez mert nem lenne esélyem, nem tehetem meg hogy ilyen csajokra nyomuljak, inkább az átlagos, kicsit szépek közt válogatok mert ez az én kategóriám.

Ez olyan mint pl. egy trabant egy merci mellett, és még van egy csomó más kategória is.

2010. szept. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de az utánad következő 13.28-asnak írtam. :)

De ha már így beírtál, válaszolok neked is. Sok esetben valóban igaz, amit írtál, de nem mondanám azt, hogy kivétel nélkül. Vannak kevésbé szép férfiak, akik látszólag nem különlegesek, de mégis annyira értenek a nők lelkületéhez, hogy az valami csoda! Nekik szerintem leeht esélyük néhány ilyennél is. A másik lehetőség pedig az, hogy csömört kapott már némelyik az ilyenektől, mert ezt sem tartom kizártnak.

2010. szept. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Az utolsó sorban az ilyenektől helyett inkább korrigálnék

Szóval, ha valamennyi intelligencia is szorult a kobakjába, akkor egy idő után elég rosszul érzi magát némelyik az ilyen kapcsoaltban. Megvan a pénz, de kirakatbabként kezelik, nem veszik igazán egyenrangú partnernek és idővel bizony le is szokták cserélni. Jónéhány ilyen eset után pedig megtörténhet, hogy elege lesz ebből.

2010. szept. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Én szeretem a kicsit egoista pasikat :D
2010. szept. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!