Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok nektek ennyi elég?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek ennyi elég?

Figyelt kérdés

A kérdés maga nem csak az anyagiakról szólna , arról is, hogy kinek milyen elvárásai vannak.

180 cm vagyok , izmos testalkat ( folyamatos kondit értem ezalatt ) , Vw Boram van , belső tulajdonságokról annyit , hogy kicsit egoista vagyok , egyébként sokak szerint kedves stb.

Külsőleg sztem jólnézek ki , mások szerint is ..


2010. szept. 7. 12:29
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
bocs de csajok véleménye érdekel :D
2010. szept. 7. 13:02
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

én 25 éves vagyok,de nem kellene ekkora farkú pasi(már ha ez nem kamu),amúgy ez már túl beképzelt stílus és nem tudom hány éves vagy,de túl nagyra tartod magad.Az én barátom is izmos,175cm,átlagos méretű a szerszáma(nagyon jó vele a szex),van önbizalma és egója,de ennyire nem beképzelt mint te és nem dicsekszik,meg semmi.Ő legalább értelmes(24 évesen),te kb egy 14 éves szintén vagy agyilag.

25/l

2010. szept. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
13:11-es vagyok, ja és nem gazdag,de keményen és tisztességesen dolgozik, tanult, okos ember.Rengeteg barátja van,sok csaj oda van érte,mégsem használja ki a helyzetet és nem vág fel semmivel.
2010. szept. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
21 vagyok , nem vagyok beképzelt , csak az első válaszra reagáltam így ...
2010. szept. 7. 13:15
 15/33 Fülünyúl ***** válasza:

Kérdezőnek:

Szerintem ne ilyenben mérd magad, hogy mekkora vagy, mennyi izom van rajtad és milyen autót vezetsz. Nem az autódat, vagy az izmaidat kell elviselnie annak a nőnek aki téged választ, hanem a jellemedet. Az egoizmust látjuk mindannyian - ahogy a többiek is megjegyezték, ez pl. eleve elég nagy negatívum. De te tudod, mi számodra a fontos. Viszont ne várj el többet leendő partneredtől, mint amit te magad nyújtasz neki, és ezt egyáltalán nem az anyagiakra értem.



12:40-esnek:

95-57-87 helószia...

2010. szept. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Mit jelentenek ezek a számok?
2010. szept. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

95-57-87

Azért ezen még van mit csiszolni;)

De ilyen adottságokkal tényleg leszólhatod a 180centit:D

2010. szept. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Mellbőség -derékbőség -csípőbőség a kerülete körbemérve centiben.
2010. szept. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
90 éves 57 millió készpénzben és 87 millió a bankban...
2010. szept. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Tehát, ha jól értem, az ilyen méretekkel rendelkező lányokkal nem lehet összejönni ha valaki 180 centi magas? Minden nap tanul valami újat az ember.
2010. szept. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!