Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok nektek ennyi elég?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek ennyi elég?

Figyelt kérdés

A kérdés maga nem csak az anyagiakról szólna , arról is, hogy kinek milyen elvárásai vannak.

180 cm vagyok , izmos testalkat ( folyamatos kondit értem ezalatt ) , Vw Boram van , belső tulajdonságokról annyit , hogy kicsit egoista vagyok , egyébként sokak szerint kedves stb.

Külsőleg sztem jólnézek ki , mások szerint is ..


2010. szept. 7. 12:29
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy elég!

Túl alacsony vagy.

Csak a testeddel foglalkozol, nekem ilyen pasi nem kell.

Egoista vagy, ne is kicsit.

A kocsiddal akarod kompenzálni a péniszed méretét?

19/L

2010. szept. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem elég, legalábbis arra értem, hogy a belső tulajdonságok nagyon összetettek, ezek alapján te még lehetsz unalmas, humortalan, lusta, stb. 4 sorból nem lehet megállapítani, hogy milyen ember vagy.
2010. szept. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem, Audinál van az alsó határ.
2010. szept. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
12:35 :D
2010. szept. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
27%

180cm alacsony?:D

Besz*rok milyen igényeik vannak a nőknek, erre szoktam én azt mondani, hogy akkor a csaj meg legyen 90-60-90, ha nem akkor helószia.

2010. szept. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
77%
Az ilyen pasik általában a plaza cicákkal szoktak futni, nekik biztos elég vagy. Nekem ezek a dolgok nem fontosak, sokkal inkább a belső tulajdonságok.
2010. szept. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

A WW így még kevés

A motor köbcentinek és a farokméret százszorosának, összeadva legalább 4000-nek kell lennie.

Ha párszáz hiányzik belőle, azt még jó humorral pótolhatnád, de neked abból sincs elég.

2010. szept. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
ez édes kevés, annak jó aki csak akülsőségekre ad,de egy komoly, hosszútávú kapcsolathoz a belső tulajdonságok többet érnek és arról nem sokat írtál.Egy szegény emberrel is lehet boldog valaki és egy gazdag is lehet bunkó.Az nem baj, h. van egy egészséges egód,de ha barátnőd van,akkor egyensúlyt kell tartani,mert ha csak magadat isteníted,akkor a csaj hamar meg fog unni.
2010. szept. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

akkor kipótolom , elég humoros vagyok , ezt abból gondolom , hogy ha nekem még szar kedvem is van akkoris bárkit megtudok nevettetni , hűséges típus vagyok , az önbizalom meg szerintem nem árt ha van mindenkinek , legalább egy egészséges önbizalom ..

Jaa és a f.rkam mérete a te korod környékén mozog bébi ;)

a 180 cmről annyit hogyha neked az alacsny akkor te bolgyót tévesztettél.

2010. szept. 7. 12:59
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
nekem bejössz (K)(L) 18/F
2010. szept. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!