Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor mi van? Keressem én?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van? Keressem én?

Figyelt kérdés

Van 1 fiu akivel messengern beszeltem parszor, ismerjuk egymast, egy varosban elünk, mondott olyanokat amivel utalt arra hogy tetszem neki. Még a számom is elkérte. De már meg nem ir ha fent van a messen, es nem iscsörög vissza.

Amugy meg negy szem közt nem találkoztunk, de én szeretnék. Vele akarok elmenni szombaton a diszkoba. Mit tegyek? Irjak neki? Mar olyan kellemetlenül érzem magam.


2010. szept. 6. 21:40
 1/7 A kérdező kommentje:
Én 19/lany ő 23/fiu
2010. szept. 6. 21:42
 2/7 anonim ***** válasza:
aha írj neki, sztem azt várja, hogy vajon te fogod-e keresni :)
2010. szept. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
És ha becsajozott?
2010. szept. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De azt irtam neki hogy majd ha raer akkor keressen meg es beszlegessunk ha akar, ha meg nem akkor nem keresem többet. Ez ma volt. De mikor ezt irtam akkor dolgozott. Aztan most este lattam h fent volt a mess-en de invisibleben volt hogy ne lassa senki. De ő latta h én fent vagyok, mégse irt rám. Aztan rácsörögtem de nem csörgött vissza. Én kedvelem őt, bár még csak párszor beszéltünk.
2010. szept. 6. 21:47
 5/7 A kérdező kommentje:

A beszelgetések végére odairta hogy puszi, azt irta hogy szép vagyok, meg hogy szexi képeim vannak, ilyen testel fogok százat (marmint pasit) , örül neki h jol megértjük 1mást, aztan elkerte a számom.

Rosszat nem hallhatott rollam, mert nem vagyok olyan K.

Még csak 1 pasival csinaltam, mert komoly kapcsolatbol léptem ki nemrég.

2010. szept. 6. 21:52
 6/7 anonim ***** válasza:
hát ha elkérte a számodat akkor csak akar valamit csak lehet h fél h nem josz be neki bár ha már t e ajánlotad h beszélgesetek akkor igazán nincs mitol félnie :D szeritem hivd fel h akar e atlálkozni ha meg azt mondja higy nem akkor hagyd 21/f
2010. szept. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 0688 ***** válasza:
a cigánybálba nem mind1 ki visz el???-.-
2010. szept. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!