Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizás Ukrán, Mongol hölgyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizás Ukrán, Mongol hölgyekkel?

Figyelt kérdés
Sziasztok, Hatvanban a közeli gyárakban mostanában elég sok ukrán és mongol származású vendégmunkás van. Hol lehet ismerkedni ukrán, illetve mongol huszonéves hölgyekkel? Ukránokat néha a leguán-ban szoktam látni, járnak máshova is?

2021. nov. 21. 18:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ez mar engem is erdekel.

Nalunk (Szombathely) olyan ukranokat hoznak akik nem tudnak magyarul. Hatvannal mas a helyzet? Vagy van valami ukrajnai magyaroknak szolo tarskereso?

2021. nov. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
32%

"a mongolok is elég harciasak"



Bekes buddhistak azok :)



37F incel

2021. nov. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

12.


A South Park-os kínai fazon máshogy gondolná "kúva mongólok, ne bactassátok a falamat!!!"

2021. nov. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
11-es, én úgy tudom vannak köztük kárpátaljai magyarok is
2021. nov. 22. 00:23
 15/17 anonim ***** válasza:

Az én tapasztalatom az, hogy nagyon szépek az ukrán csajok és mindegyikük beszél angolul, de ha fordítóval dumálsz velük úgy is simán tud működni a dolog. Annyi, hogy a nyílt paraszt dolgok és poénok nem jönnek be náluk. A hagyományos egyenes stílust ismerik és értékelik inkább. Vagyis elviszed randizni, kedves vagy vele, aztán haza viszed és megdugod.

Ami esetleg negatív, hogy a legtöbbjük a palijával jön magyarországra, főleg a fiatalabbak, mert őket másképp nem engedik el a szüleik ide. Szóval nem sok szingli van közöttük.

2021. nov. 22. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hozzájuk sok pénz kell. Pont a pénz miatt jöttek ide, mert itt többet lehet keresni.
2021. nov. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
fact: haverom pesten portázik, és mesélte hogy ha ki kell küldeni valakit akár szépszóval akár erővel, akkor a magyarok, de a külföldiek is max szájjalnak. Viszont az ukránoknál elég gyakran van, hogy felállnak a biztiőröknek.
2021. nov. 23. 20:21
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!