Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lehet esélyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet esélyem?

Figyelt kérdés

Jártam egy tanfolyamra, amin végig egy lány mellett ültem, akivel sokat beszélgettünk. Mindig sokat mosolygott, érdeklődő volt, megkínált sütivel stb. és nekem nagyon megtetszett. Viszont én úgy tudom, hogy van barátja, de ezt a témát mintha mindig igyekezett volna kerülni, pedig egy csomó dologról beszéltünk. Úgy gondoltam utolsó nap rákérdezek, hogy lenne-e kedve találkozni velem. De nem adódott olyan helyzet, hogy ketten maradhattunk volna, így ez elmaradt. Nem tudom a fejemből kiverni, ezért gondoltam írok neki egy e-mail-t, de előtte megkérdezem itt, hogy szerintetek lehet esélyem vagy csak barátként tekintett rám?


22F


2010. szept. 4. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:

egy próbát megér, veszíteni nem veszítesz vele semmit...

legrosszabb esetben nem-et mond, de akkor is legalább megpróbáltad...

írj neki, és kiderült...

de ha van barátja, akkor necces a dolog, azért sok sikert! :)

25/f

2010. szept. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Írj neki email-t mit vesztesz vele ?:D

Én les.arom ha a csajnak van barátja .. hidd el nem sok embert érdekel ha pl a te nődre nyomulnak, ezt meg tapasztalatból tudom.

2010. szept. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kkzz ***** válasza:
Írj neki, persze. A legrosszabb ami történhet, hogy azt mondja nem. Na és? Akkor legalább tudod hogy neked is tovább kell lépned. Ennyi. Hajrá!
2010. szept. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!