Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet ekkora bunkó egy csaj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ekkora bunkó egy csaj?

Figyelt kérdés

Sétálunk az utcán, beszélgetünk, mondja a magáét és egyszer csak elereszti magát. A volt csajom, legalább csak éjjel, álmában eregetett. Ez meg ott sz.rik ahol ráérik. Ha az utcán, akkor az utcán. Azt mondta csak azért, mert görcsölt a hasa. Persze ha én csináltam volna ugyanezt, akkor már megszólt volna érte, hogy milyen kultúrálatlan bunkó paraszt vagyok. Akkor ő mi? Azt ő a nagy egyetemet végzett.

Meg nem csak pukizik ahol ráérik, hanem beszéd közben is, böfög, csuklik, prüszkül. Egyszerűen, egy bunkó. De megjátsza magát.



2021. nov. 15. 06:10
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Meg nem csak ez a baj, hanem pl. sétálunk az erdőben, azt ráérik a huggyozás, akkor behuggyozik a bokorba. Mekkora tirpák már?
2021. nov. 15. 06:12
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Kamu. Te nagyon aberrált vagy.
2021. nov. 15. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
12%

Szakíts vele, ha nem tetszik a viselkedése! Megértelek. Az sem normális, hogy neked nem engedi...


Mondd neki, hogy nem állsz szóba vele, ha nem megy el gasztroenteorológushoz. (Ha ez tényleg sűrűn fordul elő.)


Én sem nagyon szoktam pukizni még a férfi barátaim előtt sem, de csütörtökön kénytelen voltam elengedni egy szellentést, sűrű bocsánatkérések közepette.


Persze azért, mert tudtam, hogy egy kicsit büdös lesz. Nem történt semmi, elfogadta az illető (ő meg reggel szellentett a konyha területére beérve, de nem szóltam semmit. Tudomásul vettem.)


Ui: nekem párom már nem lesz soha, ebbe belenyugodtam.

2021. nov. 15. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
21%
Nekem a volt csajom n puoizott de: telefonálás közben állandóan köhögött bele a mikrofonba és szivogatta az orrát. Mikor szóltam neki ez miatt akkor sértődött volt. Aztán csak írásban kommunikáltunk mert idegesített hogy állandóan azt csinálta. Egy idő után vége lett.
2021. nov. 15. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Most oké hogy görcsölt a hasa, de akkor is el lehetett volna mennie messzebb, vagy bemegy egy vendéglő mosdójába, azt ott ereszti el magát, és nem odaszarik a másik ember társaságába, aki történetesen a párja.
2021. nov. 15. 06:30
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
tényleg nagyon hihető a sztori. janem.
2021. nov. 15. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%

Csak óvatosan megjegyzem,hogy olyan előtt eregetsz akiben bízol.

A barátnőmmel elsőnek planking közben eresztettem el magam. Nem szólt semmit,csak egy irgalmatlan nagyot bedurrantott. Azóta bejelenti,ha pukizni fog.

Szerintem cuki dolog🙂

2021. nov. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
97%

Hogy te milyen nagy ügyet csinálsz egy egyszeri semmiségből.

Így jött ki bmeg. Lépj túl rajta mit rugózol ilyen szarságon.

Ő se analizálja a te fingjaidat, főleg nem idegeneknek. Te sem vagy egy férfias jelenség ezzel a hozzáállással.

2021. nov. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Tipikusan olyan kérdés, amiben ha felcserélnénk a nemeket, mindenki a kérdezőnek adna igazat, és rögtön kidobná a pasast.
2021. nov. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

A gyakoris trollok valahogy mindig ott kötnek ki, hogy mekkora suttyók az "egyetemet végzett" nők...


Milyen érdekes, hogy senki nem akar veled járni, kérdező.

2021. nov. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!