Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mire figyeljünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mire figyeljünk ismerkedésnél? (20-as éveikben járó lányok)

Figyelt kérdés
Ha utcán, boltban, egyéb helyeken (tehát nappal, nem buliban, vagy kocsmában) megszólit benneteket egy srác, akkor mi kelt bennetek vonzalmat, szimpátiát? Ha egyből mellébeszélés nélkül megmondom, hogy azért szólítottalak meg, mert tetszel és szertnélek megismerni? Vagy inkább pár mondat puhatolózás valami semleges témával, mondva csinált ürüggyel, amikor a valódi okok nincsenek kimondva?
2010. szept. 4. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég mellbevágó lenne, ha egyből megmondanád, hogy tetszem Neked. (most boccs, hogy személyeskedek, de így jobb fogalmazni) Sőt.. még zavarba is hoznál. Szóval nekem az a szimpibb, mikor valami lazább dumával állnak oda, és mondjuk kérsz egy esti/délutáni beszélgetést a parkban a lánytól.
2010. szept. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez egyébként nem túl fair. Amúgy is miénk a munkásabb része az ismerkedésnek, és még azon is stresszeljem magam, hogy milyen témával szólítsalak meg. Nem olyan könnyű lelki folyamat leszólítani egy lányt, sokkal könnyebb lenne, kerek-perec elintézni. Ráérnénk beszélgetni az első találkozás alkalmával.

Ha én lány lennék, nekem szimpatikus lenne, hogy a srác őszintén, kertelés nélkül elmondja, hogy tetszem neki és találkozni akar. Persze zavarba ejtő, de azt képzeld el, milyen zavarban van közben a fiú.

2010. szept. 24. 17:25
 3/6 anonim ***** válasza:

"Ha én lány lennék..."


De nem vagy az. Úgyse tudjuk mi férfiak átérezni, hogy a lányokban mi játszódik le ilyenkor és hogyan is gondolkodnak. El kell fogadni, ami van és kész.

2010. szept. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A francba!! :D
2010. szept. 24. 18:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem bejönne a kertelés nélküli szöveg. Persze kedvesen, nem tolakodóan. :)

Ne stresszelj, akinek szimpatikus vagy, annak nem a szövegeden fog fennakadni, hanem örülni fog, h leszólítottad! Legalábbis én így vagyok vele.

Hogy megszólítasz vkit már önmagában is nagyon derék dolog! Piros pont! :)

Így legalább kiderül már az elején h van-e esélyed. Megkíméled magad a felesleges vesződségtől. Na, de én csak 1 lány vagyok a sok közül...

2010. szept. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ennek örülök! ;)
2010. szept. 24. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!