Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon vágyok egy barátnőre....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vágyok egy barátnőre. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretném, hogy legyen egy barátnőm aki szeret engem. Soha nem volt még barátnőm, még nem is csókolóztam. De nagyon jól esne, ha érezném, hogy van egy lány aki szeret. Hogyan tudnák barátnőt szerezni?

15F


2010. szept. 3. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés. Amúgy járj buliba, ismerkedj és nem utolsó sorban ott a suli is. Ott mindig akad egy csomó szép lány. Hajrá:) 17L
2010. szept. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia. Van kedved meginni valamit?...
2010. szept. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hát így h nem láttuk h hogy nézel ki elég nehéz hát elég visszahúzódó lehetsz mindenképpenvagányabbnak kell lenni beszélgetni velük és minnél többet női egyed közelében!!
2010. szept. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15 évesen még nem is vagy anniyra lemaradva semmiről. Ne erőltesd mert akkor csak rosszabb lesz.
2010. szept. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jó, de hogyan ismerkedjek meg velük?
2010. szept. 3. 22:07
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok visszahúzódó. Sőt gyakran vagánykodok. De nagyon vágyok egy lány szeretére.
2010. szept. 3. 22:08
 7/10 anonim ***** válasza:
úgy istenigazából sexuálisan vonzanak nemde?(mondjuk minden kant azért vonzák a nők)hát ismekedni suliban elég nehéz mert hülyének néznek ha csak odamész vkihez és vmi baromságot elkezdesz szövegelni!én azt ajánlom 3 év mulva keress fel 1 didibárt.
2010. szept. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért nézniék hülyének? Suliban jól lehet ismerkedni. Nálunk egy csomóan járnak a suliból és elég hosszútávú kapcsolatok 1-2 év szóval nem hiszem hogy ott nem lenne esélyed.
2010. szept. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Legyél normális, figyelj oda a lányokra. Ha olyanok akkor kicsit szekálni is lehet őket. Nekem bejött. 15f
2010. szept. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez annyira aranyos:))


Esetleg, ahogy az előtte szóló mondta.. az italos megoldást..

Mondjuk mi általában baráti körben megyünk mindenhova, és ott elég sok "normális" pasi van, ők általában ahogy látom, kiszúrják a legjobb csajokat elkezdenek velük szemezni..És ha látják, hogy a csaj is érdeklődik akkor pedig leszólítják őket..Itt nincs veszteni való(:


most nekem sincs pasim:/ Szval én is keresgélek:))

15/L

2010. szept. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!