Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vagyok ennyire besz*ri?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire besz*ri?

Figyelt kérdés
egyszerüen nem merek a lányokhoz közeledni. Van egy csaj már 1 éve tetszik, de nem merek közeledni hozzá, egyszerüen csak havercsaj, jól elvagyunk, de ennyi. Mit tegyek, hogy ez megváltozzon?
2011. nov. 5. 22:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
kérdezd meg hogy járna e veled.
2011. nov. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

nézd ezt a kérdést én irtam ki korábban, egész hasonló a problémakör, a válaszok segíthetnek:)

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2011. nov. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
aj édes istenem...beszélgess vele kicsit komolyabban is, meg kerülj hozzá közelebb. vagy megkérdezed, hogy járna e veled, vagy megpróbálod megcsókolni, vagy valami. hajrá :) szorítok neked
2011. nov. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Szabadosi János! épp ez az amihez befoscsi(xD) vok
2011. nov. 5. 22:19
 5/17 A kérdező kommentje:
"beszélgess vele kicsit komolyabban is" téma ötlet? :)
2011. nov. 5. 22:21
 6/17 anonim ***** válasza:
hát gondolok itt arra, hogy kicsit mássz bele abba a témába, hogy mit gondol rólad, meg hogy le tudd szűrni, hogy szeretne e tőled valamit. ilyenekre gondolok
2011. nov. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

értem. :)

köszi szépen mindenkinek :))))

2011. nov. 5. 22:24
 8/17 anonim ***** válasza:
meg eközben mondhatod neki is burkoltan vagy akár nyíltan, hogy bejön neked meg, hogy nem bánnád, ha több lenne a dolog köztetek
2011. nov. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szerintem mond el neki, hogy nagyon kedveled, erre reagálni fog és alakul a helyzet. Ez az egy mondat, amit ki kellene mondanod.


22/L

2011. nov. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hogy ismerted meg akkor?
2011. nov. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!