Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy jöjjek be a srácnak randin?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöjjek be a srácnak randin?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki bejön, msnen beszélgetünk (netről ismerem) még egyszer se találkoztunk. Aranyos és egész helyes, járni akarok vele (majd kiderül ha találkozunk) szóval valószínűleg a közeljövőben talizunk. Miket csináljak, hogy bejöjjek neki, elcsábítsam? Mosoly, odadőlés, tippeket szeretnék:) 16L
2010. szept. 3. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, feltétlenül mosolyogj!! Ez alap:) Mindenképpen add önmagad! Légy kedves, és lehetőleg öltözz nőiesen( pl. nem muszály szoknyába menned, lehetsz naciban is nőies:)ha hideg van, akkor pedig tudsz szoknyába menni csini színes harisnyával! Ez most divat!:))Ne beszélj csúnyán! Ne légy görcsös, mert ezt megérzik...:D És ne tegyél sok sminket! Az én pasim pl. nem szereti, ha egy lányon két kiló smink van:) Tehát elég egy szemceruza(ha lehet ne fekete, inkább válassz szürkét)és azt is kizárólag a felső szemhéjadra! Ez fontos, mert ha az alsóra teszel, akkor öregít:D Ha szépek a fogaid, mosolyogj úgy! Az bejön nekik...;) Sok sikert!!!:)
2010. szept. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Sima farmerban is jól néznek ki a lányok és télleg nemkell rájuk 1kg smink. Azt se nagyon szeretem ha összevan fogva a hajuk így meg úgy. Lehet hogy a lányok azt hiszik úgy rondábbak, pedig nem :D A természetes szépség télleg szépség :D Az odadőlést mi pasik nagyon szeretjük, szóval használd nyugodtan.Nemnagyon kell smink alapozó elég bőven!!

Én személyszerint a rúzst se meg a szájfényt se szeretem, csillog,krémes,rossz utóíz és gondolom nektek se a legkényelmesebb :D De ez csak magánvélemény, bocs h kicsit sokat írtam, Hajrá :D

2010. szept. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nyitsd ki az ajtót
2010. szept. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi 1. és 2. válaszoló a tippeket majd használom:)

3.: "nyitsd ki az ajtót" ezmi?:D

2010. szept. 4. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!