Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak sexre használ? Adjatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak sexre használ? Adjatok tanácsot kérlek. L18 F27

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy 2 randin már lefeküdtünk és azóta párszor taliztunk már de mindig volt sex. De utána is hozzám bújik meg voltunk már közös programon is. Szüleimnek is bemutattam már de valahogy bennem van hogy lehet csak azért keress hogy szexeljünk. Valaki tudnála tanácsot adni. Elvagyok keseredve mert én tényleg

kedvelem.



2021. nov. 1. 18:23
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,nem voltam már szűz,de kérdeztem is hogy mit akar pontosan tőlem. Aztmondta nem csak szexet mert akkor max annyira maradna velem még "megdug". Csak szerinte 1 hónap legalább kell még kialakul hogy tényleg szeretne -e komolyat. Meg ha én épp nem megyek el elég szarul érzi magát hogy neki sikerült nekem meg nem.
2021. nov. 1. 19:16
 12/15 A kérdező kommentje:
Egyébként igaza van annak is aki úgy van vele hogy ne adjuk oda magunkat rögtön mint valami darab hús..Én se tudom miért csináltam..Nem igen van rá mentség, és nem is a szokásom épp ezért érzem magam most szarul 😅
2021. nov. 1. 19:18
 13/15 anonim ***** válasza:
80%
Én exemmel és mostani párommal is lefeküdtem a második randin, mindkettő hosszú kapcsolat. Nem mérvadó.
2021. nov. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem sem mérvadó. Férjemmel szinte rögtön lefeküdtem, 12 éve vagyunk együtt. A nőknek is vannak vágyaik.
2021. nov. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
91%

Inkább fogalmazzatok úgy, nektek bejött. Az orosz ruletten is vannak akik "nyernek". Na nehogy már az legyen a jókislány, aki egyből befekszik egy ergo idegen alá, mondván vannak vágyaik.


Bár az életemet rá mertem volna tenni, hogy majd jön egy két cáfolat, hogy ez nem jelent semmit. Nektek. Viszont a világon mindenféle ember él, ezért belefér. Csak könyörgöm, akkor ne játszatok itt a gyk-n erkölcs csőszt! Mindenki azzal kefél akivel akar, ha férjezett, ha van felesége, ha 30 évvel idősebb, bármi, bárki. Nekik is vannak vágyaik!


Előre köszönöm a megértéseteket! ;)

2021. nov. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!