Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak sexre használ? Adjatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak sexre használ? Adjatok tanácsot kérlek. L18 F27

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy 2 randin már lefeküdtünk és azóta párszor taliztunk már de mindig volt sex. De utána is hozzám bújik meg voltunk már közös programon is. Szüleimnek is bemutattam már de valahogy bennem van hogy lehet csak azért keress hogy szexeljünk. Valaki tudnála tanácsot adni. Elvagyok keseredve mert én tényleg

kedvelem.



2021. nov. 1. 18:23
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Leginkabb a fiuk véleménye érdekelne hogy ők mit csinálnak ha komolyan érdekli őkett a csaj és mit ha csak arra használják? De mindenkit meghalgatok:(
2021. nov. 1. 18:24
 2/15 Sunshinedoll ***** válasza:
68%
Ha az első randin lefeküdt veled, akkor nem akar komolyat tőled.
2021. nov. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%

Miért torzítod el a "helyesírásodat" szándékosan, ha a címszavakat meg képes vagy helyesen odabiggyeszteni, kicsit sem átlátszó.

Hagyd békén a fiatal nőket, joguk van tévedni.

2021. nov. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%

Felnőtt emberek között ez így megy... Én nőként kívánom a pasim minden randin, ha találkozunk. Ha csak ennyi van, az szexkapcsolat, ha más is, programok, beszélgetés, jövőkép, akkor több.

De ha te nem élvezed vele a szexet, akkor nem hozzád való...

2021. nov. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%

2. Ez nem igaz. Volt egy-egy olyan hosszú kapcsolatom is, akikkel az első és a második randikon feküdtünk le először.


Kérdezőnek: Én pont 27 éves vagyok. Ha lenne most egy 18 éves barátnőm, akkor nyilván minden alkalommal szexelnék vele, amikor csak tudok, főleg az elején. A férfiak szexszel is mutatják ki a szeretetüket, vonzalmukat. Így működnek a férfiak. Most szinte arra feláll a cerkám, hogy elképzelem én is egy 18 éves lánnyal szexelek rendszeresen, aki még pláne a barátnőm is és szeretjük egymást. Mennyei lehet a barátodnak is. A férfiak máshogy működnek, mint a nők és fordítva. Próbáljunk empátiával lenni egymás iránt és beleképzelni magunkat a másik helyébe, másik gondolkodásába egy kicsit.

2021. nov. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Sunshinedoll ***** válasza:
97%
El ne hidd már, amit ezek írnak "szexszel mutatják ki a szeretetüket" lmao, a nagy lóf-szt :)
2021. nov. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
42%

Naivitás lvl.100


Ha én egy nőtől komolyat akarok, azzal nem fekszek le jó sokáig. Amelyik nővel igen, az nekem totálisan illúzió romboló, attól 1000% hogy nem is akarok semmit, max még 2-3 alkalmat, de mint ember, személy egy fikarcnit sem érdekel, értéktelen nőnek tartom. Miért? Mert nem kellett energiát fektetnem bele, nem hagyta hogy udvaroljak neki, de nem is ez a lényeg! Ha velem lefekszik elsőre, mással is megteszi, ergo ő sem nézi hogy ki vagyok, mik az értékeim. Aztán ezek után így a fair.

2021. nov. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szűz voltál?

Egyébként régen rossz, ha ez motoszkál benned, hogy csak szexre kellesz neki. Tudod a megérzések sokszor nem hazudnak.

2021. nov. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
7: Szerencsére nem mindenki úgy gondolkodik, mint te.
2021. nov. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Na majd 40 felett térjél vissza arra a szerencsére. Ne érts félre, rommá dugtam minden nőt aki feldobta magát. A feleségem nek viszont volt tartása.
2021. nov. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!