Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik, mi az a dolog ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, mi az a dolog ami leginkább taszít titeket egy nőben?

Figyelt kérdés

2021. nov. 1. 12:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
a 2 méter távolság tartás.
2021. nov. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
Minden. Főleg ezek a mai "nekem minden jár" tipusú hercegnők amit ezen az oldalon is leművelnek, elképesztő milyen mocskos pofájuk van, elszállt egó, attitűd, ők a főnyeremény. Okádnom kell ezektől. Normálisakat puszilom.
2021. nov. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
igénytelenség, viszonzatlan elvárások, túlsúly, beképzeltség
2021. nov. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

- Ha leesnének az egójuk szintjéről az IQ-juk szintjére, akkor szörnyethalnának.


- Passzív királylány attitűd: elvárja, hogy mindent (is) a férfi csináljon, legyen az ismerkedéskor a beszélgetés fenntartása, az anyagiak megteremtése, programok szervezése stb. Az unott/flegma fején, ha akarna sem tudna változtatni, mert az hosszú évek alatt beleégett az arcába...


- A kiégett, minden és mindenki x@r. Viselkedése nagyon hasonló a fenti királylány típushoz, egyedül az ok különbözik.


- Telix@rt búvárruha testű, de magát top modellnek tartó csaj. Jellemző, hogy társkereső appokon bőven fejtegeti, hogy kik NE húzzák jobbra, holott amúgy se kéne senkinek... Egyszerűen irritáló a léte is.


- Aki nem tudja, hogy mi a f@szt keres/akar vagy egyáltalán az életről sincs semmi elképzelése. Magyarul, egyfolytában keres, csak nem tudja, hogy mit. Jellemzően inkább dekoratívabb csajok, akik ennek ellenére évekig is fent vannak a különféle keresőkön és már 80-100 első randin is túl vannak. Idővel átalakulnak a "kiégett" típussá, akkor már a fényük is megkopik...


- A kétségbeesett: jellemzően 30 körüli nő, aki már az első személyes találkozón vagy előtte(!) azt ecseteli, hogy hány gyereket és milyen esküvőt szeretne. Löki a rizsát az elképzelt életéről ill. próbálja felmérni, hogy az aktuális hapsi ebbe mennyire illik bele. Az egész randizásra a "görcs" a legjobban illő szó, semmi könnyedség, spontánság vagy derű nincs benne...


- Az állatbarát: nem érti, hogy miért baj, ha valaki undorodik attól, hogy a 4 macska koszos lábbal mászik a konyha pulton, vagy a kiskutya xaros s.ggel. befekszik az ágyba.


- A sport az élete: félre ne értsetek, a rendszeres sport fontos és egészséges. Itt arról a típusról van szó, akinek csak ez az élete: reggel kondi, meló után futás, aztán este még egy kis otthoni torna, aztán hétvégén kismarton, biciklitúra, falmászás. Közben csak zöldség sovány hússal. Azt hiszi magáról, hogy full szexi, holott egy összeasszott botsáskára emlékeztet, akit még egy 8 éves kisfiú is lealázna a vizespóló versenyen...


33F

2021. nov. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%

#4 👍👍👍

A legjobb hozzászólás , amit valaha itt a gykn olvastam

2021. nov. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

#5-nek (#4 vagyok):


Köszi :) Csak azt tudnám, hogy a lepontozók (amúgy teszek a %-ra) miért nyomtak a pirosra. Mert messze nem azt mondtam, hogy az összes nő ilyen, csak a kérdésre válaszolva leírtam a legtaszítóbb típusokat. Vajon ennyien magukra ismertek? 🤔

2021. nov. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
Ha visszahúzódó, zárkózott. Ilyen személyiségtelen, humortalan nagy nulla és csak az ebből adódó esetlensége miatt tűnik nőnek, abból is a szar fajtának. Azoktól undorodom
2021. nov. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%
Amikor úgy viselkedik, mint aki szellemi fogyatékos. Neked kell helyette dönteni, nem mer megszólalni és neked kell közvetíteni a véleményét, egy passzív, élettelen pitsa, aki természetesnek veszi, hogy más kinyalja a valagát és viszi mindenhova, aztán vagy tetszik neki vagy nem.
2021. nov. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
17%

#4 ne is törődj velük , sokan nem képesek értelmezni a kérdést / választ , és személyes sértésnek vesznek 1-1 választ ez egy ilyen üzem


Ja és a válaszom:

A "saját magamra sincs időm" típusú nem lègiforgalom irànyító , nők instant kuka

2021. nov. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 BeefEater ***** válasza:
94%
Négyes, ezt jobban összefoglaltad mint én valaha tudtam volna.
2021. nov. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!