Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, melyik nőt választaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, melyik nőt választanátok?

Figyelt kérdés

Adott két nő, melyiket választanátok?


A) Dekoratív nő, aki ha belép a terembe, mindenki odafordul és a szemek rátapadnak. Nem szemérmetlen, de kiemeli a testi idomait, pl. látható sminket hord, műköröm, parfüm, szép frizura, ruhák ízlésesek, néhol szexik. Az összes férfi irigyel, ha az oldaladon jelenik meg. 3 randi után kiderül, hogy furcsa viselkedési kilengései vannak, ok nélkül sértődik meg rád, összefüggéstelen, olykor fenyegető üzeneteket küldözget. Személyes találkozó izgalmas, de sosem tudod mire számíthatsz.


B) Igénytelen külsővel rendelkező nő, elhízott (bár nem extrém mértékben). Büdösnek nem büdös, de a farmeren meg a pamutpolón kívül nem ismer más ruhaneműt. Talán nem lenne szégyen vele nyilvánosan megjelenni, de a haverjaid lehet, hogy lesajnálnának. Viszont, amikor kettesben vagyok remekül szórakoztok, megértitek egymás humorát és egy fárasztó nap után is fel tud vidítani a jó humorával.



2021. okt. 31. 21:54
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

29, 30, Na na. A kérdésben "elhízott" konkrétan és szó szerint.

Együtt lennél egy elhízott pasival? Nem "nagyobb darabbal". A kérdésben nem teltkarcsú, meg töltött galamb vagy telten formás szerepel, hanem elhízott.

Az ilyen: [link]


Tehát együtt lenné vele? 😁

[link]

Kíváncsian várom válaszod.

2021. nov. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

Az oldalon ismertem meg a legszebb férfit a világon egy 173 centi magas, 85 kilós srác személyében, lol. :DDD

Amúgy ezer oka lehet ennek is, amit meg lehet érteni. Én ezért nem szeretnék valakit kevésbé, de te tudod. :))

2021. nov. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
47%
32, 173/85 nem így néz ki mint a képen linkelt. Nem válaszoltál a kérdésemre. 😁 Nedvesedne a punci erre vagy nem?
2021. nov. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
37%

A nedvesedés, meg hogy melyik tetszene/választanék-e ilyen testalkatú embert párkapcsolatra, nem egyenlő. Olyan, minthogy nemi erőszak közben is lehet egy nőnek orgazmusa, de ez nem változtat az erőszak tényén.

A nők (legalábbis egy része) nem olyan egysíkú, hogy egy stockfotóra csapja ki. Nagyobb hangsúlyt kapnak az érzelmek, a férfi attitűdje. Amennyiben normális, akár még “nedvesedhetne” is.

2021. nov. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

34, Nyilván egy kapcsolathoz ennél több kell, de azért az egyik alapja mégis a szexuális vágy a partner felé.

Én nem izgulok fel, nem áll fel a fszom egy ilyen alkatú nőre bármennyire kedves és szép lelke van.

Ha te nedvesedsz rá, akkor ez a különbség köztünk. Ettől nem hiszem hogy helyből szarabb ember vagyok mint te.

2021. nov. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

A kérdező írt személyiségbeli jellemzőket is, ez is a kontextus része így szerintem.

Nem mondtam, hogy szarabb ember lennél, csak pszichós stílusban kommunikálod le a női nemmel kapcsolatos problémáidat. Ezt nem az első hasonló kérdésnél látom. Nem darab húsokról beszélsz. Emberekről. Még amennyiben hipotézis szintjén is.

2021. nov. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%
36, Ha csak ennyit mondasz, hogy bunkó a szövegem azt elfogadom. Tényleg az.
2021. nov. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Örülök, ha valaki a jellemzést is elolvasta és figyelembe vette. Ha nem, az sem baj, az is róla árul el dolgokat. Nem volt "jó" válasz, bár sokan úgy érezhették, mintha azt sugalltam volna, hogy a B a "jó". Ez távolról sem volt így, mind a 2 legitim választás.
2021. nov. 1. 16:08
 39/39 Artemovszk ***** válasza:
c: ha egy jó nőt is megkaphatnál, akkor válaszz olyan "jónőt" akivel minden jó :-D -Vagy jobb :-D
2021. nov. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!