Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, melyik nőt választaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, melyik nőt választanátok?

Figyelt kérdés

Adott két nő, melyiket választanátok?


A) Dekoratív nő, aki ha belép a terembe, mindenki odafordul és a szemek rátapadnak. Nem szemérmetlen, de kiemeli a testi idomait, pl. látható sminket hord, műköröm, parfüm, szép frizura, ruhák ízlésesek, néhol szexik. Az összes férfi irigyel, ha az oldaladon jelenik meg. 3 randi után kiderül, hogy furcsa viselkedési kilengései vannak, ok nélkül sértődik meg rád, összefüggéstelen, olykor fenyegető üzeneteket küldözget. Személyes találkozó izgalmas, de sosem tudod mire számíthatsz.


B) Igénytelen külsővel rendelkező nő, elhízott (bár nem extrém mértékben). Büdösnek nem büdös, de a farmeren meg a pamutpolón kívül nem ismer más ruhaneműt. Talán nem lenne szégyen vele nyilvánosan megjelenni, de a haverjaid lehet, hogy lesajnálnának. Viszont, amikor kettesben vagyok remekül szórakoztok, megértitek egymás humorát és egy fárasztó nap után is fel tud vidítani a jó humorával.



2021. okt. 31. 21:54
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

Nem tudom ez miben szituáció, mert részben a valóságot írtad le.

És ez csupán kiváncsiság-e, vagy valahol belül egy sérelem, vagy önbizalomhiány.

2021. okt. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
19%
20, Egy dagadt nő ronda tökmindegy milyen ruha van rajta, egy jó csaj meg jó csaj akkor is ha wc papírba csavarom. A nők egymásnak öltöznek inkább.
2021. okt. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%
B)-t választanám A) picit úgy hangzik mint az exem, de nekem a látható smink vagy csak túl sok smink nem jön be sem a műköröm stb. Az én ruhatáram még a farmer pamut pólónál is egyszínűbb, szószerint mert minden csak fekete, ha meg jól elvagyunk kit érdekel hogy más sajnál? Ez kb olyan lenne mint ha valaki azt hinné csóró vagyok ha egy ladát vezetek miközben nekem az az álom autó és nem kell "több" hogy boldog legyek
2021. nov. 1. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%

Ezek azok a szélsőséges esetek amikor az ember inkább marad egyedül.



Illetve az első nő az szexre kielégítésre jó lenne időnként de másra nem.

2021. nov. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
67%
darkerthanblack, néha felmerül bennem a remény, hogy normális ember vagy, de mindig csalódnom kell benned.
2021. nov. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%

Nőként írom, hogy én helyedben a "B" személyt választanám!

Egy dolog van amit nem tudsz az embereken megváltoztatni: az alapszemélyiségük!


Hiába szép az "A" személy, ha nem tudsz mit kezdeni a stílusával, személyiségével, ezáltal nem bízol benne! Nem látom értelmét hosszútávon egy bizalom nélküli kapcsolatnak. Ahogy te is leírtad: "sosem tudod mire számíthatsz."

"B" személy viszont "alakítható"! Gond van az öltözködésével? Tele vannak az üzletek jobbnál jobb ruhákkal. Jó stílusérzékkel a farmeren kívül nőiesebb ruhákat is lehet hordani! Nem tetszik a haja? Feltalálták már a fodrászt! Ma már egy rakás kozmetikai eljárás is van, nem úgy mint 40-50 éve!

Ha valaki pl. kövér, lehet életmódot váltani, sportolni, egészségesen táplálkozni, kivizsgáltatni a kövérség okát (pajzsmirigy alulműködés, inzulinrezisztencia stb.)

Lényeg, hogy "B" személlyel jól érzed magad!

Az viszont kérdéses, hogy akar-e változtatni a kinézetén miattad (kettőtökért) "B" személy? Mert ha nem, az megint egy másik történet!


Azt még azonban figyelembe kell venni, hogy kinek mennyi pénze van, mert sokszor nem azért jár valaki farmerben és pólóban, mert nincs jobb dolga, hanem nem telik márkásabb ruhákra!

2021. nov. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%

Bírom amikor eldöntendő kérdések vannak , és must have alapon vàlaszolunk meg jön a mínusz 😁


Kösz kretènek

2021. nov. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
0%
25, Nocsak, valaki magára ismert. 😁 Nem kell ezen megsértődni, egy dagadt férfi is ronda. Vagy szerinted nem? 🙂 Együtt lennél egy csüngőhasú ormótlan háj szörnyeteggel?
2021. nov. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Én a 170/175 centi magas, nagyobb darab férfiakat részesítem előnyben, de ezt a sekélyes világodban hogy is tudnád értelmezni. :)
2021. nov. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
57%
Elvégre te nem az embert látod, hanem hogy lyuk-lyuk, aztán szevasz. Ennél komplikáltabb az ember, már amelyik egyén túllépett a neander-völgyi szinten.
2021. nov. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!