Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, melyik nőt választaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, melyik nőt választanátok?

Figyelt kérdés

Adott két nő, melyiket választanátok?


A) Dekoratív nő, aki ha belép a terembe, mindenki odafordul és a szemek rátapadnak. Nem szemérmetlen, de kiemeli a testi idomait, pl. látható sminket hord, műköröm, parfüm, szép frizura, ruhák ízlésesek, néhol szexik. Az összes férfi irigyel, ha az oldaladon jelenik meg. 3 randi után kiderül, hogy furcsa viselkedési kilengései vannak, ok nélkül sértődik meg rád, összefüggéstelen, olykor fenyegető üzeneteket küldözget. Személyes találkozó izgalmas, de sosem tudod mire számíthatsz.


B) Igénytelen külsővel rendelkező nő, elhízott (bár nem extrém mértékben). Büdösnek nem büdös, de a farmeren meg a pamutpolón kívül nem ismer más ruhaneműt. Talán nem lenne szégyen vele nyilvánosan megjelenni, de a haverjaid lehet, hogy lesajnálnának. Viszont, amikor kettesben vagyok remekül szórakoztok, megértitek egymás humorát és egy fárasztó nap után is fel tud vidítani a jó humorával.



2021. okt. 31. 21:54
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
65%
Ez nem eldöntendő kérdés. Már magában foglalja, hogy te melyiket választanád a hiányosságai ellenére. Akkor mi értelme volt megkérdezni?
2021. okt. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:

10-es Uhh, akkor te egy szerencsés ember vagy. :-)


Akik továbbra is értetlenkednek: ez egy szituációs gyakorlat, nem a valóság. Van fantáziátok, el tudjátok képzelni, hogy melyik helyzetbe mennétek bele kevésbé szívesen

2021. okt. 31. 22:13
 13/39 anonim ***** válasza:
24%
Tökmindegy, mindkettőt meg lehet nevelni.
2021. okt. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
53%
Az első szerintem jobb. A genetikát nem nagyon lehet megváltoztatni. Azonban ha az A hölgyemény viselkedése jöhet a gyerekkorából, vagy bárhonnan. Ha azt helyrepofozom akkor egy főnyeremény lehet. Mindenesetre tényleg egyik se a legjobb verzió, de inkább az A. A kinézet az alapja egy kapcsolatnak. Ha nincs meg a vonzódás akkor akárhogyan nézem csak egy jó barát lesz. Ha megvan a vonzódás akkor meg lehet hülye is. Ha megfogott akkor megfogott.
2021. okt. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
30%
Nem szeretem a kövér nőket, szóval a B nem opció. Az A-nak adnék egy esélyt és helyre raknám ha hagyja.
2021. okt. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%

"Büdösnek nem büdös"


top 10%-ban már benne van

2021. okt. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
43%

Én idióta vagyok:

A szoktam mindig

Be is szopom vele mindig.


Nem tudok a B-re ràfanyarodni sajnos,mèg akkor sem ha selejt, ilyen vagyok

2021. okt. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%

Kb. azt tudom mondani, amit a #14-es.

Kapcsolatnál az egész a vonzalommal kezdődik és bármilyen szörnyűen is hangzik, de jó külsővel egy bizonyos fokig lehet a belsőt kompenzálni. De ha kretén, akkor nem lesz hosszú a kapcsi...

Viszont fordítva ez nem működik. Ha valaki az ocsmány külső miatt eleve a "max. havercsaj" kategóriába kerül, akkor abból sosem lesz párkapcsolat...

2021. okt. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
75%

17# voltam

Ahogy 18 is írja , a szexy felülírja az őrültet

2021. okt. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
53%

Attól még hogy dekoratív a nő, ez semmit nem jelent, belül meg rohad kb., vagy ha megszólal a kapanyél lóg ki, vagy olyan rosszak a fogai a cigitől a szajszagtól meg már ne is beszéljünk. A műköröm meg a parasztos nők divatja, ez csak itthon "trendi" a csúf műszempillákról meg szintén ne is beszéljünk 🤣 műhaj stb. Az meg hogy kivan a 3/4 mellem az már közönséges, a csíkszemöldököt meg lehagytam, vagy azt amikor vastagon szénfeketével van kihúzva festve, a belső széle meg kocka, na ez már lejárt, ez sminkbaki. Meglehet nézni milyen egy igényes és ápolt nő, de azt ne itthon keressük, mert már ritkán látni ilyet, azért akad, csak ritka.

Egy póló és farmer mióta igénytelen?

Ez egy hülye kérdés, mert elég sok ilyen nőt látok férfiak oldalán és párban vannak.

Szerintem a férfiaknak nincs szükségük műdolgojra, műnőkre, a férfiaknak egy normális, megértő nőre van szüksége akinek ha ránézel az arcára látszik a lelke szépsége és lehet pólóban meg farmerban, plusz 5 kilóval, de szép.

Lehet akármilyen dekoratív ha amúgy meg egy hárpia, frusztrált hisztérika.

Egy nő a saját adottságai alapján is lehet szép, ha felismeri és az előnyeit kihangsúlyozza, a hátrányokat meg takarja.

Ami még nagyon ciki az az utánzatos cuccok, ruha táska, pénztárca stb. szerintem ez gagyis kategória, és egyből látszik egy utánzatos táska is már a varrásnál, cipzárnál és az anyag minőségén is, ez ciki kategória. Én nem hordanám, mert elfogadom hogy nem telik eredetire, az utánzatos gagyival meg nem járatom le magam.

2021. okt. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!