Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznátok olyannal, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznátok olyannal, akivel jól kijöttök, de vannak a szexben, olyan témák, amit az egyik fél nem preferál?

Figyelt kérdés
Már régóta ismerjük egymást. Kapcsolatban eddig azért nem voltunk, mert mindkettőnknek volt más. Most elhívott randira. De pl tudom, hogy Ő az análszex rajongója is, amit én nőként nem igen szeretek. Ezt tudja is. Mennyire lehet ez a későbbiekben befolyásoló tényező? Le tud erről mondani egy férfi?

2021. okt. 31. 16:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

#7: és ki mondta, hogy a kérdező jelöltje más kárán akarja ezt? Van olyan nő aki élvezi. Rákényszeríteni nem fogja a másikra.

Egyébként magadnak dúgd fel, engem nem érdekel a téma semmilyen formában...

2021. okt. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Probléma tud lenni ha neki ez fontos

lehet idővel keres olyat aki ezt neki megadja vagy csak szomorú lesz hogy nincs de persze van rá opció hogy annyiea boldog lesz veled hogy nem érdekli

Én a havi "naaa csak egy picit"-re tippelek

2021. nov. 1. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez változó teljesen. Ismerek olyat, aki nem képes lemondani róla, és ismerek olyat is, akinek nem ezek vannak az első helyen. Ez mind egyénfüggő.
2021. nov. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Stimmel.Egyénfüggő.Esetleg,a fejében kellene rendet tenni!Minek a popsit használni,ha vagina is van.Több ezer éve,így van tervezve.Mármint,punciba rakni a fütyköst.
2021. nov. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!