Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányoktól kérdezem: randiznáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoktól kérdezem: randiznátok olyannal, aki a parlagfűre allergiás, vagy ez kizáró ok?

Figyelt kérdés
Én már rájöttem, hogy ezt el kell titkolni, úgyis csak augusztusban jön elő pár hétig, és akkor se mindig észrevehető. Viszont már nem egyszer tapasztaltam, hogy ez probléma, és, ha kiderül erőteljesen csökken a másik érdeklődése, vagy épp vége is szakad az ismerkedés, akár a sokadik találkozás után is.

2020. aug. 1. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne kizáró ok? nem is értem, hogy honnan szedsz ilyet.
2020. aug. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok,úgyhogy együttérzek.Ha ilyen lenne a párom is,akkor 1hónapig nem is találkoznánk,de majd bepótoljuk😁
2020. aug. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Volt, aki megmondta, hogy ezzel ő nem tud együttélni, ha már ilyen fiatalon ilyen bajom van.
2020. aug. 1. 13:07
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
Immunterápia, pár éven belül helyrerjössz, saját tapasztalat.
2020. aug. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Persze. Nem az allergia a te legnagyobb bajod. Ha ezt ennyire súlyosnak éled meg, mit szólnál az én egészségügyi problémáimhoz? (Pedig azokkal is simán együtt lehet élni, bár súlyosabbak mint egy egyhónapos allergia....)
2020. aug. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Párom is allergiás, de engem nem zavar. Szerintem egy normális embert ez nem szabadna, hogy zavarjon.
2020. aug. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyannal nem jönnék össze, aki ilyen sokadrangú, irreleváns tulajdonságok miatt kombinál és ilyen f#szságokat képes eltitkolni.
2020. aug. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem kombinálok, sajnos már többször tapasztaltam, hogy ez gond. Egyébként annyira nem erősek a tünetek augusztus végén sem, amikor tetőzik. Előtte meg tünetmentes vagyok.
2020. aug. 1. 14:41
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne verd nagydobra, és szerintem nem gáz. A szomszéd családban mindketten allergiásak csomó mindenre, de úgy, hogy egyik hónapban az egyiknek folyik az orra, a másikban meg a másiknak. Egymásra találtak.
2020. aug. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!