Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mit tegyek? (segítség)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? (segítség)

Figyelt kérdés
Van egy srác a sulimból aki nagyon tetszek. És énis neki. Sokat szoktunk beszélgetni és mostanában egyre többször szemezgetünk meg ilyenek... Sajnos olyanok a szüleim akik nem nagyon engedik hogy fiúm legyek mert azt mondják hogy még kicsi vagyok ehhez meg stb. És ha meg kérdezné a fiú hogy járunk-e akkor én szeretném az igent mondani.De a szüleim ott lesznek a háttérben.És úgy titokban kell tartanom előttük.Ha mégis igy alakulna akkor ennyi kis hazugságot elhallgathatok a szüleim elől? vagy ez nagy baj lenne?
2010. szept. 3. 14:45
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

ezért próbálj meg vele őszintén beszélni, mond el az érzéseidet, h te így boldog lennél, sokszor a szülő azért nem enged meg sok mindent mert félti a gyermekét és óvni szeretné, mondhatod azt is h tudod h félt téged, és szereted őt is, de úgy nem lehetsz boldog ha nem vagy vele, szomorú lennél stb.. a szülő mindig azt szeretné h boldog legyen a gyermeke, mond megh ez nem megy a tanulás rovására, viszont ha megengedik, nagyon kell igyekezned!mert ha látják h rontod a jegyeidet, vagy hazudsz, akkor könnyen újra megtilthatják

jahj nehéz is a szülővel, én már mindent próbáltam annó

ollázadtam, elszöktem, aztán egyszer igazat mondtam, őszintén elmondtam anyámnak mit érzek és azon kívül h leesett egy hatalmas teher a vállamról, rájöttem h nem is olyan gonosz, csak eddig nem találtuk meg a hangot, persze nekem is igyekeznem kellett, de most így 22 éves fejjel elmondhatom, h olyan a viszonyom vele, mintha a legjobb bbarátnőm lenne:)hosszú volt az út, de mostmár ott tartok ha hozok egy döntést sosem kérdőjelezi meg, ha nem tetszik neki valami elmondja a véleményét és kibeszéljük ennyi:)


Igazad van.!Amugy nagyon szeretek vele beszélgetni szinte mindenben egyet ért velem anya de ebben az egy témában azaz a "fiúk" ebben nagyon szigorú.Remélem megérti majd hogy már nem vagyok 6 éves akit annyira félteni kell.


Köszönöm az utolsónak.!!

2010. szept. 3. 16:56
 12/17 A kérdező kommentje:
ja bocs hogy bemásoltam.csak nem tudtam igy hogy mit irtál..
2010. szept. 3. 16:56
 13/17 anonim ***** válasza:
nah megbeszélted veluk???
2010. szept. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 gabriell88 ***** válasza:
nem gond;) remélem segítettem, aztán ird meg h mi volt:)
2010. szept. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Igen tegnap este leültem velük beszélgetni. Háát először csak óvatosan kezdtem nekik szóba hozni a fiút.Úgy mondtam hogy tetszik egy srác meg hogy én is neki.Meg hogy nagyon sokat beszélgetünk meg stb.. Ők figyelmesen végig hallgattak.Annyira nem láttam rajtuk azt a: .." mondhatsz nekem bármit ugysem engedem meg.." fejet. Szóval még csak nem is paráztam.:D Aztán annyit mondtak hogy lehet szórakozni, de mindenről számoljak be neki.:D

Igazából nem értetem mit ért ez a " lehet szórakozni" mondaton.


De köszönök mindent nektek. (L)

2010. szept. 4. 10:36
 16/17 gabriell88 ***** válasza:
nah.. örülök:D mondtam én h csak féltenek:):P
2010. szept. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Bizony. igazad volt :D
2010. szept. 5. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!