Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mit tegyek? (segítség)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? (segítség)

Figyelt kérdés
Van egy srác a sulimból aki nagyon tetszek. És énis neki. Sokat szoktunk beszélgetni és mostanában egyre többször szemezgetünk meg ilyenek... Sajnos olyanok a szüleim akik nem nagyon engedik hogy fiúm legyek mert azt mondják hogy még kicsi vagyok ehhez meg stb. És ha meg kérdezné a fiú hogy járunk-e akkor én szeretném az igent mondani.De a szüleim ott lesznek a háttérben.És úgy titokban kell tartanom előttük.Ha mégis igy alakulna akkor ennyi kis hazugságot elhallgathatok a szüleim elől? vagy ez nagy baj lenne?
2010. szept. 3. 14:45
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

*tetszik.

bocsi a sok hibáért de gyorsan irtam.

2010. szept. 3. 14:46
 2/17 A kérdező kommentje:

ja és.

14/L

2010. szept. 3. 14:47
 3/17 Macii ***** válasza:

Mondd meg nekik, hogy anya apa, én ettől leszek boldog, ha szerettek engem, akkor megengeditek :)

17/f

2010. szept. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
nem tudom h miert tiltanak tole ha megkérdi a fiu akkor igent mondj szuleidnek nem kell rola tudniuk
2010. szept. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Mondhatok nekik bármit. Főleg anya. Az megtiltana mindentől egy hónapig ha tudná én mit szeretnék.
2010. szept. 3. 14:49
 6/17 gabriell88 ***** válasza:

ha talán összejösztök, ne hallgasd el a szüleidtől, hanem mutasd meg nekik h már nagy lány vagy,hosszabb távon úgyis kijönne a dolog, ültesd le őket és mond el h mit érzel, mond meg h nem tehetsz ellene, de szerelmes vagy(már ha leszel)és neked rosszul esne ha tiltanák tőled őt,magyarázd h ugy gondolod inkább elmondod ezt nekik,h közösen megoldást találjatok, minth titokban találkozgass vele!Nekem ez annó bejött:)

Sok cseresznyét!

2010. szept. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ. És a cseresznyét is.:D

Hát elég nehéz eset anyám de lehet megprobálom.De ha mégse jön be akkor viszont nyomozgatni fog utánam.(sűrűn szokta) és akkor még csak azt se mondhatom neki hogy mint barát a barát talizok a fiúval, vagy ilyesmit.

2010. szept. 3. 14:53
 8/17 gabriell88 ***** válasza:
lemaradt, h ezzel elnyered a bizalmukat, azzal viszont h titkolózol(ami ugyis kiderül egy idő után) viszont csak azt éred el h nem fognak benned bízni!így nem is engedik meg h találkozz vele, viszont ha őszinte vagy tudni fogják h bízhatnak benned.. de ezt ne is játszd el.mármint a bizalmukat, sokszor az egyenes út a legjobb bármennyire is fél tőle az ember
2010. szept. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Igazad van! Köszönöm.

Most sok erőt adtatok ahhoz hogy eléjük álljak és elmondjam amit szeretnék.


Köszönöömmég1x. :D

2010. szept. 3. 14:57
 10/17 gabriell88 ***** válasza:

ezért próbálj meg vele őszintén beszélni, mond el az érzéseidet, h te így boldog lennél, sokszor a szülő azért nem enged meg sok mindent mert félti a gyermekét és óvni szeretné, mondhatod azt is h tudod h félt téged, és szereted őt is, de úgy nem lehetsz boldog ha nem vagy vele, szomorú lennél stb.. a szülő mindig azt szeretné h boldog legyen a gyermeke, mond megh ez nem megy a tanulás rovására, viszont ha megengedik, nagyon kell igyekezned!mert ha látják h rontod a jegyeidet, vagy hazudsz, akkor könnyen újra megtilthatják

jahj nehéz is a szülővel, én már mindent próbáltam annó

ollázadtam, elszöktem, aztán egyszer igazat mondtam, őszintén elmondtam anyámnak mit érzek és azon kívül h leesett egy hatalmas teher a vállamról, rájöttem h nem is olyan gonosz, csak eddig nem találtuk meg a hangot, persze nekem is igyekeznem kellett, de most így 22 éves fejjel elmondhatom, h olyan a viszonyom vele, mintha a legjobb bbarátnőm lenne:)hosszú volt az út, de mostmár ott tartok ha hozok egy döntést sosem kérdőjelezi meg, ha nem tetszik neki valami elmondja a véleményét és kibeszéljük ennyi:)

2010. szept. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!