Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek, hogyan hívjak el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogyan hívjak el egy fiút valahova, úgy hogy ne randiként fogja fel? Többet szeretnék tőle, mint barátság, de nem szeretném elrontani azzal, hogy túl egyértelmű elsőre a dolog.

Figyelt kérdés
Egy baráti társaságból ismerjük egymást, már egy ideje várok a spontán közös baráti programra, de sajnos nem akar összejönni, úgyhogy gondoltam elhívom valamarre. Nem akarok nyomulós lenni,de tényleg nagyon megkedveltem a fiút, nagyon jól elbeszélgettünk és úgy láttam rajta, hogy én is tetszem neki. Az az egyetlen baj, hogy szégyenlős és gátlásos, amit ő maga vallott be nekem. Utoljára augusztus végén beszéltünk, kicsit sok idő telt el azóta. Alapból régimódi vagyok, szeretem , ha a férfi kezdeményez, de ez eddig nem volt valami gyümölcsöző... várok már egy jó ideje arra.

2021. okt. 23. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem randira hívod, akkor nincs értelme. Érdemes ebben egyenesnek lenni.
2021. okt. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Felnőtt módjára tedd, tehát egyenesen, mint az első írja.
2021. okt. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!