Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ööö iktassam ki azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ööö iktassam ki azt a lányt aki ugyanarra a fiúra pályázik mint én?

Figyelt kérdés
2010. szept. 2. 15:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
beszélj a fejével és legyen 1 iszapbirkozás is:D:D jah és kamerázza le valaki XD aztán jöhet ide:P:D verd szét a pofáját akazd ki az álkapcsát tépd ki a gerincét és azzal verd agyon...XD csak pár tipp:D
2010. szept. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Hárman együtt már majdnem olyan idősek vagytok mint én. Fasza.
2010. szept. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

hihi utolsó, köszi a vidám perceket :D

11 évesen te rajzpályázatra pályázzál ne a pasikra:D

2010. szept. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
nem a másik csajt kel kiiktatni hanem rákel hajtani jobban srácra mint a másik csaj
2010. szept. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Zárd be a wc-be, vagy kösd ki
2010. szept. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

11?:O xD ez vicc?XD qrva nagyXD én 12 éves koromban még nemtudom mit csináltam de biztos nem csajoztamXD nembasztam el a gyerekkoromat:P:D mostmár én döntök az életemröl és ugy baszom el ahogy akarom.

te 1 kicsit elöre gondolkodtál. szerintem kérdezd meg anyukádtol!!

2010. szept. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
12 évesen kiiktatás. 17 leszek októberben, de ennyit változott volna a világ?
2010. szept. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Okéé az jó ráhajtok én.........és akkor majd féltékenykedhet az a kis ribanc...kösszike..
2010. szept. 3. 18:34
 19/20 anonim ***** válasza:

Öltözhetsz te akárhogy, viselkedhetsz akárhogy, ha fiúnak a másik kislány jobban tettszik, akkor őt válassza és ezt el kell fogadnod.


De az is lehet hogy nem akar választani, mert mind ketten szimpatikusak vagytok neki. mi lenne ha is elfogadnád és egy hármas baráti kapcsolat születhetne belőle.


vigyázz! a fiuk nem szeretik ha erőszakkal magához akartja egy lány láncolni.

2014. jan. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Sikerült azóta kiiktatni?
2015. máj. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!