Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékenység ugyanarra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenység ugyanarra a személyre még ilyen sok idő után is? Normális ez?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy már egy jó ideje együtt vagyok a párommal, több mint 5 éve, de még mindig féltékeny vagyok a volt barátnőjére akivel majdnem 2 évig volt együtt. A féltékenységem csak akkor jön elő, hogyha meglátom a nőszemélyt vagy valamelyik családtagját és akkor mindig eszembe jut hogy ők régebben együtt voltak, szerették egymást... Akkor is elő szokott jönni még nálam ez a frusztráló érzés amikor a párom olyan emberekkel beszél hosszabb ideig aki közös ismerőse. (szóval párom haverja, de a volt nőjének is a haverja) És ilyenkor mindig attól tartok hogy a párom haverja arról kezd el mesélni, hogy a volt nőjével együtt voltak bulizni meg elmesél róla mindent ami az utóbbi időbe történt. Remélem értitek... És elég gyakran megesik hogy párom ilyenekkel beszélget, heti pár alkalom. És én nem akarom hogy párom csak bármit is sejtsen hogy mi van azzal a kurv@val!!! Annyira utálom e miatt! Pedig páromnak ez után a nő után volt még egy másik baránője de azzal csak fél évig volt együtt. Érdekes módon őt meg lesz@rom, nyilvánvalóan azért mert ő messzebb lakik meg ő sosem kerülhet a beszélgetés témájává mivel nincsenek olyan közös ismerősök. Szóval szerintetek normális ez a dolog nálam??? Van valaki hasonló helyzetben??? Úgy érzem sosem teszem túl magam rajta, de én akkor egyszer megőrülök!!!
2011. jan. 12. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem valami jó dolog ez. A párod tudja, hogy te mit gondolsz? Szoktál utalgatni rá? Egyébként miért is kurv@ az a lány? Vannak arra utaló jelek, hogy a párod érdeklődik a volt barátnője iránt?


Én azt mondom, hogy nem hiába van veled már 5 éve. Lehet, hogy téged jobban is szeret, mivel több ideje is vagytok együtt, mint ők anno, nem gondolod?

2011. jan. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem VELED van valami komolyabb baj, ez már beteges dolog.
2011. jan. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Érdekes. Nekem párom előző barátnőjével 5 évig volt együtt, velem még csak alig egy éve, de semmi féltékenység nincs bennem. Tudom, hogy mindennél jobban szeret, egyértelmű a boldog közös jövőnk, ami előttünk volt, az nem számít.

Jobban tennéd, ha megbíznál benne (és magadban), mert ez a hozzáállás

2011. jan. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Neked árt a legjobban.

(bocsi, véletlenül küldtem el előbb)

2011. jan. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azért kurv@zom le, mert rühellem, és anno azért mert köztük tönkre a kapcsolat mert a nő megcsalta... aztán meg egy fekete palival is összejött 2 évre! Azt hiszi magáról hogy ő milyen jó nő, pedig alacsony és dagadt! Állandóan lesi barátomat. Persze hogy beszéltünk már erről barátommal, hogy engem mennyire zavar minden ami azzal a nővel kapcsolatos vagy rá emlékeztet. Eleinte még köszöntek is egymásnak de én megtiltottam, és azóta, kb 4 éve rá sem néz, mert tudja hogy én milyen féltékeny vagyok :) Barátom mindig arra kér engem, hogy felejtsem már el, ne rágódjak e miatt, őt már régesrég nem érdekli stb... Mivel én meg nem akarok veszekedést, sőt még csak szóba sem akarom hozni hogy már megint mi a bajom, sőt ki sem akarom ejteni a nőnek a nevét, azért már kb 2 éve egy szót sem szóltam, szóval ő már biztos azt hiszi hogy engem nem érdekel a dolog. Csak az az idegesítő, hogy tudom, hogy barátom megint olyan illetővel szerel autót, ami több órán át fog tartani, akivel szóba jöhet az a nő.


Mondok egy példát is, ami a múltkoriban történt. Voltunk egy helyen, és megláttuk párom egy régi haverját, akivel már nem találkozott kb 6 éve, és felvettük és elvittük egy darabig. És a srác kb 10 mondata azt volt, hogy rákérdezett a barátom volt nőjére, hogy mi újság van vele, ki a mostani barátja meg hogy férjhez ment már-e?? Olyan dühös lettem akkor is... Miért nem rólunk kérdezett? Hogy pl: mutasd már be a barátnődet, miújság, jól megvagytok... Erre neeeem, a volt csajáról kezdett el kérdezősködni előttem!!! Barátom meg elég képben volt, mert mondta hogy áááh dehogy hol ment volna még ő férjhez!!! Szóval képben lehet a nőt illetően, hogy éppen mi van vele, kivel jár stb...


Még egy zavaró dolog: azt a nőt 1 év után eljegyezte.

Engem meg még most sem! Indok: majd ha lesz fizetésem akkor! Mi köze ennek ehhez?? Hogy lesz fizetésem és akkor fog majd venni egy 20-30 ezer ft-os gyűrűt?? meg hogy éljünk együtt fél évig, utána vesz, meg ilyeneket mond!! Lehet hogy csupán nem akarja elkapkodni? Én is fiatal vagyok még, 22 éves.. ő 28.

2011. jan. 12. 13:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem normális, de én is ebben a cipőben járok..vagyis jártam vagyis nemtudom...mindig azt hiszem h túl tettem magam ezen, de aztán hha véletlen szóba kerül, akkor megint napokig ezen jár az agyam...igazából nálunk annyi volt, hogy a leányzó nagyon nem volt hajlandó elfogadni h vége van a kapcsolatuknak (ők alig 7-8 hónapig voltak együtt) mi meg lassan másfél éve vagyunk együtt, és mivel a páromnál lakott, ezért valamilyen ott maradt holmi ürügyén többször felment hozzá, vagyis kihisztizte a találkozót..volt egy alkalom amikor elkezdte pedzegetni a páromnak h azért mégis csak jobb lenne nekik együtt..a párom ekkor leállította és mondta h engem szeret, hagyják egymást békén..aztán nem sokára rá, véletlen hallottam az egyik telefonbeszélgetésüket, amiben azt ecsetelték egymásnak h hiányoznak egymásnak...amikor rákérdeztem a páromnál, azt mondta h ezt a hiányzolt a beszélgetéseikre értette, teljesen hihetően megmagyarázott minden kétségemet...nehezen tettem magam ezen túl, sőt a mai napig sem tudom h normális vagyok-e h elhittem, de azt érzem, hogy szeret és tényleg azóta mióta ez történt, és megmondtam neki h egy szót sem akarok hallani a leányzóról, mert akkor rólam nem fog hallani, és engem zavar és nem szeretem a csajt, azóta nincsen semmi...bár a leányzó azóta is hívogatja.....
2011. jan. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!