Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Randiznátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Randiznátok egy ilyen fiúval?

Figyelt kérdés

Van barátnőm, önbizalmam is, szóval ez csak egy teszt egy úriembernek aki nem hiszi el hogy van olyan lány akinek nem hátrány vagy éppen tetszik hogy egy fiú 180 centi és 55-60 kilo. :) Nos, lányok? :)


(más tulajdonságot nem írhatok, most csak ez a két adatot vegyétek figyelembe:))


2010. szept. 2. 09:54
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
akkor meg mit kötekedsz? :D épp próbálom bizonyítani h nem kéne lenéznie pár embernek a hasonló testalkatú embereket, főleg h 70%nál tuti h megváltozna a vélemény ha pl. engem megismerne, és beszélgetne velem. :)
2010. szept. 2. 11:27
 12/19 anonim ***** válasza:
194/77 jó?:D
2010. szept. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

nem engem nem zavarna, de amilyen bunkó voltál a dinnyés gyerekkel az inkább...

amúgy sokkal szimpibb nekem akár cingár akár nem.

2010. szept. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem hiszem h bunkó voltam, ő is viccnek vette. :)
2010. szept. 2. 12:20
 15/19 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük! Valaki a soványakat szólja le,vki a kövéreket! Ne hidd h az jobb lenne ha 130 kg lennél,akkor meg azért szólnának be!


Ha van bnőd,neki tetszel ne foglalkozz másokkal! Én is nagyon vékony vagyok 170Cm / 50 kg lány. Nagyon sokáig zavart,de most h a párocskám igy szeret..már nem!


Úgyh fel a fejjel. 22/l

2010. szept. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
ohh, aranyos vagy, de félreértettél. :) Nekem semmi bajom nincs azzal h sovány vagyok, egyáltalán nem hátrány számomra. Inkább előny. Tekintve h amikor majd 30 évesen a többség ellesz hízva, én akkor leszek normális testsúlyú és nevetek rajtuk ahogy szenvednek h fogyjanak. :D
2010. szept. 2. 12:25
 17/19 anonim ***** válasza:

Akik lenéznek azért mert nem vagyok 70 kiló szín tiszta izom , az meg is érdemli , és én őket tudom sajnálni , minthogy magamat sajnáltatnám .

a "dinnyés fiú"

(tetszik ez a név basszus , kár hogy nem lehet nicket változtatni :)

2010. szept. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Lájkollak dinnyés gyerek XD
2010. szept. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Mert engem mindenki lájkol :P

Én vagyok a megtestesült tökéj .

És még nagyzolni se szoktam .

24/f

2010. szept. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!